touroperatorzy

Nekera - polskie szkoły narciarskie w Szwajcarii

2021-02-08

Szwajcaria jest obecnie jedynym krajem w Europie w którym, poza otwartymi hotelami, od początku sezonu zimowego funkcjonują także otwarte stoki oraz wyciągi dla narciarzy i snowboardzistów. Polaków nie obowiązuje przy dojeździe własnym samochodem ani kwarantanna ani testy PCR. Na szwajcarskich lodowcach, na wysokościach powyżej 3.000 m.n.p.m. można jeździć w świetnych warunkach aż do maja.

Nekera Szwajcaria Zermatt 2021.01 6

„W Polsce istnieje ogromne zapotrzebowanie na uprawianie sportów zimowych w warunkach wysokogórskich. Czekając na pozytywne decyzje otwarcia polskich stoków i hoteli zdecydowaliśmy się na udostępnienie setkom tysięcy polskich narciarzy i snowboardzistów możliwości uprawiania ich ukochanego sportu zimowego tam gdzie jest to obecnie możliwe, czyli w pięknych Alpach szwajcarskich.

Polscy instruktorzy będą do końca sezonu zimowego szkolili Polaków w Szwajcarii we wszystkich kategoriach wiekowych i poziomach zaawansowania w dwóch nowych szkołach w znanych szwajcarskich ośrodkach sportów zimowych: Grindelwald – Wengen oraz Arosa.  W sumie mamy już osiem szkół narciarskich Nekera w Alpach (obok działających we Włoszech i Austrii), które prowadzimy wspólnie z najlepszymi w Polsce instruktorami ze Snowriders. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy w całej Szwajcarii, we wszystkich regionach alpejskich ponad 100 propozycji hotelowych, w najmodniejszych kurortach takich jak Zermatt, Saas-Fee, Davos czy St.Moritz. We wszystkich regionach panują obecnie doskonałe warunki narciarskie: leżą 3 metry śniegu, a wszystkie wyciągi, hotele i stoki są codziennie otwarte- – mówi Maciej Nykiel, prezes biura podróży Nekera”

Główną ideą, przy tworzeniu takiej oferty była chęć zapewnienia klientom idealnych, zimowych wakacji. Dzieci są bowiem pod opieką wykwalifikowanych, polskich instruktorów (posiadających uprawnienia SITN PZN oraz międzynarodowe ISIA/IVSI), uczą się w grupach, z polskimi rówieśnikami. W tym czasie dorośli mają czas na indywidualną jazdę na nartach czy snowboardzie, w swoim tempie.

Długość szkolenia to 6 dni, w zależności od typu kursu od 2 do 5,5 godziny dziennie. W ostatnim dniu odbywają się zawody narciarskie, każde dziecko otrzymuje medal i dyplom ukończenia kursu. Ceny są bardzo atrakcyjne i zdecydowanie tańsze niż nauka indywidualna w Polsce i wynoszą od 1200-1650 PLN za cały kurs.

Skipass wliczony w cenę hotelu
Dodatkowo można obecnie skorzystać ze specjalnej promocji w Davos: jednym z najmodniejszych i najbardziej prestiżowych zimowych kurortów na świecie. Dla klientów przyjeżdżających z Nekerą przy pobytach obejmujących przyjazd w niedzielę i wyjazd w piątek przez cały sezon zimowy wliczamy skipass w cenę hotelu! Karnet ważny jest na 5 dni tj. od pon-pt.

W terminie 28.03 do 05.04 ofertą objęte są pobyty od niedzieli do soboty z wliczonym skipassem na 6 dni pon-sob. Obejmuje on teren narciarski Davos Klosters, w tym szczyty: Jakobshorn, Parsenn, Pischa, Rinerhorn i Madrisa. Do sipassa dodawana jest w cenie imprezy karta turystyczna z wliczonym transportem publicznym między Davos, Klosters i Filisur, dostępem do tras dla nart biegowych i lodowisk. Promocją objęte są wybrane hotele w Davos, ściśle współpracujące z Nekera.


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail