przewoźnicy

Emirates z własną platformą dla biur podróży

2021-02-19

Od 1 lipca 2021 r. linie Emirates będą oferować swoim partnerskim biurom podróży dostęp do ekskluzywnych, obszernych treści dzięki platformie Emirates Gateway, z obsługą standardu NDC. Od tego momentu zacznie też obowiązywać dopłata za wszystkie rezerwacje dokonane za pośrednictwem globalnych systemów dystrybucji (GDS).

Emirates3

Jest to następstwo uruchomienia Emirates Gateway w październiku ubiegłego roku i ma na celu zaspokojenie dynamicznego rynku przez zapewnienie partnerom handlowym wyboru opcji połączeń oraz do zagwarantowania zróżnicowanych produktów i korzyści w różnych kanałach.

Agencje, które nie zarejestrują się w Emirates Gateway, będą nadal miały dostęp do EDIFACT za pośrednictwem partnerów Emirates Global Distribution Systems (GDS), takich jak Amadeus, Travelport, Travelsky, Infini czy Sirena. W celu zniwelowania wyższych kosztów, jakie Emirates ponoszą w ramach dystrybucji GDS, rezerwacje dokonane za pośrednictwem GDS od 1 lipca 2021 r. będą podlegać dopłacie dystrybucyjnej w wysokości od 14 do 25 USD za bilet, w zależności od długości sektora.

Emirates ściśle współpracują ze wszystkimi zainteresowanymi partnerami handlowymi, aby wprowadzić ich w szczegóły dotyczące Emirates Gateway. Przewoźnik zapewnia im dostęp do jak najszerszej gamy produktów taryfowych Emirates, w tym do wyjątkowego kontentu, niedostępnego w kanałach pośrednich. Rezerwacje poprzez Emirates Gateway nie będą wiązały się z dopłatą dystrybucyjną.

 


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail