RateHawk organizuje dyskusje branżową

2021-04-22

RateHawk.com, internetowa platforma rezerwacji hoteli i biletów lotniczych dla profesjonalistów, organizuje dyskusję panelową dla agencji turystycznych pod tytułem „Rynek podróży w 2021: strategie wzrostu i dostosowania do nowej rzeczywistości”. Sesja odbędzie się przy okazji obchodów piątej rocznicy powstania RateHawk i będzie miała miejsce online w dniu 27 kwietnia o godzinie 09:00 CET.

W dyskusji wezmą udział główni menedżerowie wiodących firm z branży turystycznej i będzie ona dotyczyć trendów w branży turystycznej po pandemii, zmian w zwyczajach i zachowaniu podróżnych oraz adaptacji podmiotów obecnych na rynku do konsekwencji tych zmian.

Wśród uczestników dyskusji będzie Martina Groenegres, dyrektor generalna Lufthansa City Center, Anton Coronelli, dyrektor sprzedaży globalnej w Accor Hotels na Rosję, WNP, Ukrainę i Gruzję, Toms Andersons, wiceprezes ds. sprzedaży w airBaltic, Sebastian Kleinau, prezes Talixo, Anna Igual, dyrektor ds. rozwoju w TravelgateX, Jay Abbott, wiceprezes ds. podróży, mobilności i płatności cyfrowych w Nuvei oraz Tarique Khatri, wiceprezes wykonawczy w Seera Group.

Moderatorem dyskusji będzie Felix Shpilman, prezes Emerging Travel Group, firmy zarządzającej RateHawk.

Udział w dyskusji jest bezpłatny. Aby zarejestrować się, kliknij w poniższy link: https://www.bigmarker.com/ratehawk/RateHawk-online-event.


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail