kadry

Konkurs na dyrektorów ZOPOT

2021-07-16

Polska Organizacja Turystyczna ogłosiła konkurs na stanowiska dyrektorów Zagranicznych Ośrodków Polskiej Organizacji Turystycznej (ZOPOT) z siedzibami w Paryżu, Kijowie i Pekinie.
konkurs na dyrektorow ZOPOT ow
Głównym zadaniem Zagranicznych Ośrodków Polskiej Organizacji Turystycznej jest promocja Polski w dziedzinie turystyki na wybranym rynku. Ośrodki zajmują się realizacją kampanii marketingowych, kontaktem z mediami, przedstawicielami branży turystycznej, a także turystami planującymi przyjazd do Polski. ZOPOT-y odpowiedzialne są również za gromadzenie i analizę danych dotyczących turystyki.
Osoby ubiegające się o stanowisko dyrektora ZOPOT powinny posiadać co najmniej 5-letni staż pracy w jednej z następujących dziedzin: turystyka, marketing, sprzedaż, public relations, administracja publiczna, dyplomacja, w tym co najmniej 3-letni staż pracy na stanowisku kierowniczym.
Kandydaci proszeni są o przygotowanie pisemnego opracowania na temat "Koncepcja komunikacji marketingowej (na wybranym rynku) w roku 2022, ze szczególnym uwzględnieniem wpływu pandemii na rynek turystyczny".
Na zgłoszenia POT czeka do 28.07.2021 r.

Komunikaty Branżowe

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail