kadry

Konkurs na dyrektorów ZOPOT

2021-07-16

Polska Organizacja Turystyczna ogłosiła konkurs na stanowiska dyrektorów Zagranicznych Ośrodków Polskiej Organizacji Turystycznej (ZOPOT) z siedzibami w Paryżu, Kijowie i Pekinie.
konkurs na dyrektorow ZOPOT ow
Głównym zadaniem Zagranicznych Ośrodków Polskiej Organizacji Turystycznej jest promocja Polski w dziedzinie turystyki na wybranym rynku. Ośrodki zajmują się realizacją kampanii marketingowych, kontaktem z mediami, przedstawicielami branży turystycznej, a także turystami planującymi przyjazd do Polski. ZOPOT-y odpowiedzialne są również za gromadzenie i analizę danych dotyczących turystyki.
Osoby ubiegające się o stanowisko dyrektora ZOPOT powinny posiadać co najmniej 5-letni staż pracy w jednej z następujących dziedzin: turystyka, marketing, sprzedaż, public relations, administracja publiczna, dyplomacja, w tym co najmniej 3-letni staż pracy na stanowisku kierowniczym.
Kandydaci proszeni są o przygotowanie pisemnego opracowania na temat "Koncepcja komunikacji marketingowej (na wybranym rynku) w roku 2022, ze szczególnym uwzględnieniem wpływu pandemii na rynek turystyczny".
Na zgłoszenia POT czeka do 28.07.2021 r.

Komunikaty Branżowe

To też może Cię zainteresować


W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail