Powstanie katalog ofert incentive z Wielkopolski

Umowę na jego realizację podpisała Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna z Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego.

ht 2021 05e 01

 Publikacja współfinansowana ze środków UMWW będzie przeznaczona dla agencji eventowych, organizatorów podróży motywacyjnych i firm poszukujących aktywnych lub niekonwencjonalnych form spędzania czasu. Katalog z powodzeniem może służyć również wszystkim osobom i podmiotom zainteresowanym aktywną turystyką i krajoznawstwem. Swoim zasięgiem obejmie ponad 100 wybranych atrakcji dla grup biznesowych, firmowych, o charakterze integracyjnym oraz incentive z terenu woj. wielkopolskiego, ze szczególnym uwzględnieniem obiektów znajdujących się na terenie aglomeracji poznańskiej. Wydanie katalogu przewidziane jest na drugą połowę roku. Będzie bezpłatnie dostępny w wersji drukowanej i elektronicznej. Realizacją zadania zajmie się Poznań Convention Bureau, specjalna komórka zajmująca się turystyką biznesową w strukturach Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej (PLOT). – Zebranie aktualnej oferty incentive jest szczególnie istotne w okresie wygasającej pandemii. To właśnie sektor MICE jest jednym z najbardziej dotkniętych obostrzeniami, jestem przekonany, że powstały katalog będzie doskonałą bazą informacji dla organizatorów wydarzeń i pomoże szybko odbudować relacje biznesowe – mówi Jan Mazurczak, prezes zarządu PLOT. Będzie to już trzeci projekt (po katalogu obiektów konferencyjnych oraz podróży studyjnej dla organizatorów wydarzeń) realizowany we współpracy PLOT z UMWW mający na celu promocję potencjału turystyki biznesowej w Poznaniu i Wielkopolsce. 


Wydanie: 6/2021, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail