Góry, sport i przyroda

Nowoczesne uzdrowiska od dawna nie są już tylko miejscowościami sanatoryjnymi. Dziś to również miejsca relaksu i aktywnego wypoczynku. Takim nowoczesnym uzdrowiskiem jest Świeradów-Zdrój.

rt 2021 06b 11

Hasło, którym ta górska miejscowość się promuje: „Świeradów- -Zdrój górskie uzdrowisko dla aktywnych”, w pełni oddaje charakter i ofertę tego miejsca. Choć oczywiście w ofercie znajdują się również atrakcje dla tych, którzy szukają raczej wyciszenia. 

ŚCIEŻKI W ZGODZIE Z NATURĄ

Wizytówką aktywnego wypoczynku w Świeradowie są naturalne ścieżki rowerowe, budowane i utrzymywane tak, by jak najmniej ingerować w środowisko naturalne, czyli single tracki. Pętle mają różny stopień trudności i różną długość, dzięki czemu mogą po nich jeździć zarówno dzieci, jak i dorośli miłośnicy ostrej jazdy. Trasy zostały podzielone na cztery poziomy trudności, od łatwego do wymagającego: zielony – to w zasadzie szeroki, dwukierunkowy przejazd między dwiema częściami single tracka, trasa jest płaska i bez zbędnych zakrętów, nadaje się dla dzieci; niebieski – pętla o długości 10 km, technicznie...ANDRZEJ JARCZEWSKI

Wydanie: 6/2021, PREZENTACJE
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail