Turyści zaczynają rezerwować nocleg na sylwestra 2021/2022

Wszyscy pamiętamy, jak wyglądał ubiegłoroczny sylwester. Spędzaliśmy go w domach, w gronie najbliższych osób. Huczne powitanie Nowego Roku, ani tym bardziej wyjazd, nie wchodziły w grę. Dlatego trudno się dziwić, że turyści już zaczęli planować sylwestrowy wypoczynek.

k1rt 281320 991297

Po letnim oblężeniu kurortów branża turystyczna przeżywa spokojniejszy moment? Nic bardziej mylnego! – Z naszych obserwacji wynika, że Polacy nie tylko wydłużają wakacje na jesienne miesiące, ale coraz odważniej planują zimowe wyjazdy. Wrzesień to najlepsza pora na zarezerwowanie miejsca na sylwestra! – mówi Kamila Miciuła- -Szlachta z portalu Nocowanie.pl. Co bardziej zapobiegliwi już od dawna mają opłaconą kwaterę, pierwsze zapytania o sylwestrową noc 2021/2022 pojawiły się bowiem już w styczniu bieżącego FOT: PIXABAY roku! Później turyści zajęli się planowaniem długiego weekendu w czerwcu oraz wakacyjnych urlopów, ale po zakończeniu sezonu na tapet powrócił sylwester. Polacy na poważnie zaczęli go planować, o czym świadczy stale rosnąca liczba zapytań o wolne noclegi na ostatnie dni grudnia 2021 r. Stanowią one prawie 70 proc. pytań o dostępne terminy w tym miesiącu. Warto przypomnieć, kiedy wypada sylwester – 31 grudnia to piątek. Można wtedy wziąć urlop lub odebrać wolny dzień, który należy się za Boże Narodzenie (25 grudnia to sobota), dzięki czemu zyskamy aż trzy dni na wypoczynek poza domem. Oczywiście można też przedłużyć pobyt, z czego Polacy również bardzo chętnie korzystają. Z naszych danych wynika, że część turystów zakwaterowania na sylwestra poszukuje już...KATARZYNA STĘPIEŃ

Wydanie: 9/2021, ŚWIAT BRANŻY
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail