W głuszy z wygodami

Karawaning w Polsce bije rekordy popularności w czasie pandemii. Nawet jeden na trzech Polaków uważa, że zakup kampera to doskonała inwestycja. Rosną sprzedaż i wynajem kamperów oraz przyczep kempingowych.

k10rt 834721 583976

Okres pandemii, okazał się dla segmentu kamperów i przyczep kempingowych wyjątkowo korzystny. Popularność tego typu wypoczynku rosła już wcześniej, jednak można ją było wciąż uważać za niszową. Zamknięcie obiektów noclegowych, ograniczenia czy po prostu obawa przed przebywaniem w tłumie spowodowały, że karawaningu spróbowali ludzie, którzy dotychczas unikali takiego wypoczynku. A jak wiadomo, w turystyce zwykle, jeśli klient spróbuje czegoś nowego, często już przy tym zostaje. Są więc duże szanse, że rosnąca popularność różnych form karawaningu utrzyma się również po zniesieniu wszystkich ograniczeń. Na karawaning składa się z wiele sposobów wypoczynku z wykorzystaniem różnego rodzaju sprzętu. Oprócz powszechnie znanych standardowych kamperów czy przyczep (choć coraz lepiej i wygodniej wyposażonych) mamy na rynku rozwiązania znacznie...ZBIGNIEW ADAMÓW-BIELKOWICZ

Wydanie: 10/2021, ŚWIAT BRANŻY
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail