hotele

Pierwszy hotel „By Mercure” w Tallinie

2022-01-14

Accor umacnia portfolio w regionie Bałtyku. Wiodąca grupa hotelowa na świecie podpisała umowę z Palmgrupp oü na pierwszy w estonii hotel marki „by Mercure”. Planowane otwarcie liczącego 132 pokoje obiektu przypada na marzec 2022.

 Mercur

Dzięki współpracy pomiędzy Accor a PalmGrupp OÜ istniejący hotel Ülemiste zlokalizowany przy lotnisku Lennart Meri dołączy do międzynarodowej sieci. Obiekt, po rebrandingu połączonym z odświeżeniem wystroju, przyjmie gości już w marcu tego roku jako pierwszy w Estonii hotel marki „By Mercure”.

Obiekt zaoferuje 132 nowoczesne i komfortowe pokoje oraz apartamenty rozmieszczone na pięciu piętrach. Nie zabraknie także strefy biznesowej z 3 salami konferencyjnymi oraz przestrzeni do relaksu z sauną i siłownią. Do dyspozycji gości będzie także restauracja i bar z tarasem widokowym. Dzięki doskonałej lokalizacji hotel jest idealnym i przyjaznym miejscem dla gości tranzytowych z lotniska, ale także dla grup sportowych, osób podróżujących w celach biznesowych czy klientów rekreacyjnych. Goście będą mogli skorzystać z 78 miejsc parkingowych dla samochodów osobowych i 4 dla autobusów.

Estonia to jeden z kierunków uwielbianych przez turystów z Polski i regionu, dlatego cieszymy się, że możemy wzmocnić naszą obecność w Tallinie i wprowadzić nową markę w Estonii. Jestem przekonana, że hotel dzięki nowoczesnemu designowi, lokalizacji i wysokiej jakości usług będzie doskonałym uzupełnieniem lokalnego rynku – mówi Katarzyna Sławińska, Development Executive Manager, Accor Eastern Europe. – Ideą, jaka przyświeca marce „By Mercure” jest połączenie wysokiej jakości międzynarodowych standardów marki Mercure z lokalnymi hotelami, dając ich właścicielom natychmiastowe korzyści z przynależności do wiodącej sieci hotelowej.Każdy z obiektów marki zyskuje gwarancję w elastyczności adaptacji do stopniowego osiągniecia pełnego statusu Mercure.

Hotele funkcjonujące jako „By Mercure” wykorzystują swoje dotychczasowe nazwy wraz z dopiskiem nazwy marki do 5 lat, stopniowo przechodząc integrację do rodziny Mercure. Dzięki temu właściciele obiektów mogą przeprowadzać zmiany we własnym tempie. „By Mercure” zapewnia gościom ten sam wysoki poziom międzynarodowego standardu, wielkości pokoi, udogodnień i serwisu, jak w hotelach należących do marek Mercure. W obiektach obowiązuje także rygorystyczny certyfikat ALLSAFE gwarantujący spełnianie zweryfikowanych norm bezpieczeństwa i higieny. Goście wybierający pobyt w hotelach „by Mercure” mają też możliwość skorzystania z globalnego programu lojalnościowego ALL - Accor Live Limitless.

Nowy hotel wyróżnia się wyjątkową lokalizacją. Kilka kroków od terminalu pasażerskiego lotniska w Tallinie, skrzyżowanie głównych dróg wjazdowych do stolicy Estonii, stale rozwijająca się dzielnica biznesowa Ülemiste i nadchodzący terminal Rail Baltic, bezpośrednio przy bramie Tallina, sprawiają, że nowy hotel jest idealnym miejscem dla każdego zwiedzanie kraju – stwierdzaJanno Rokk, CEO PalmGrupp OÜ.

Czterogwiazdkowy hotel Ülemiste by Lennart Meri Airport został otwarty w 2004 roku. Obiekt położony jest 10 minut jazdy samochodem od tallińskiego portu i jeziora Ulemiste, 7 minut jazdy od centrum i Starego Miasta oraz 2 minuty spacerem od Centrum handlowo-biznesowe Ülemiste.

Estonia jest jednym z ulubionych kierunków dla turystów z Polski, Finlandii, Rosji, Niemiec i Łotwy. Stolica kraju to jedno z najpiękniejszych miast Europy Wschodniej z wieloma śladami historii i kultury oraz tętniącą życiem i urzekającą atmosferą. Stare Miasto w Tallinie jest wpisane na listę dziedzictwa UNESCO, dzięki swojej średniowiecznej atmosferze oraz dobrze zachowanej sieci ulic i murów miejskich. Lokalizacja miasta zapewnia kuszącą linię brzegową usianą promenadami i piaszczystymi plażami, które nie tylko urzekają latem, ale oferują wspaniały krajobraz przez cały rok. Wszystko to sprawia, że ​​Tallin jest idealnym miejscem na wakacje, które łączy w sobie komfort współczesnego świata, wszechstronne życie nocne i luksusowe przygody z bogatą sceną kulturalną w lokalnej historycznej scenerii.


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail