LOT wraca do Indii

Przewoźnik uruchomił nowe połączenie dalekodystansowe. Można rezerwować bilety do Mumbaju. A po blisko dwuletniej przerwie powróciło połączenie z Lotniska Chopina do stolicy Indii.

r202203rt 372137 495903

 Połączenie do Mumbaju będzie obsługiwane dreamlinerami w wersji 787-8 i 787-9 trzy razy w tygodniu, a już od maja – pięć razy w tygodniu. Pierwszy boeing do stolicy Indii wystartował we wtorek 29 marca. W osiem godzin samolot pokonał ponad 7 tys. km. Indie są siódmą gospodarką świata i najważniejszym polskim partnerem gospodarczym w Azji Południowej. Delhi nie jest jedynym miastem w Indiach, do którego zabierzemy się na pokładach floty narodowego przewoźnika. W maju uruchomiona zostanie trasa pasażerska Warszawa – Mumbaj. Do jednego z największych miast świata polecimy dreamlinerem LOT-u już 31 maja. Rejs potrwa około ośmiu godzin, w czasie których samolot pokona ok. 6,5 tys. km. Boeingi 787 będą latać do Mumbaju we wtorki i soboty. Na trasach do Indii LOT przygotował dla pasażerów elementy indyjskie – posiłki kuchni regionalnej, system rozrywki pokładowej dostępny w języku hindi, a także filmy z gatunku Bollywood. Bilety na nowe połączenie LOT-u są dostępne w sprzedaży we wszystkich kanałach, m.in. na stronie lot.com, w LOT Contact Center, biurach LOT Travel i u agentów


Wydanie: 3/2022, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail