Meet The Bidder Spring Edition

16 marca 2022 r. w Arche Krakowska Hotel odbyła się 29. edycja targów Meet The Bidder Smart Fairs organizowanych przez firmę Travel Bidder.

r202203rt 16499 568658

Udział wzięło 30 wystawców z ponad 20 krajów z Europy, Azji, Afryki, Ameryki Północnej. Uwagę wszystkich niewątpliwie zwrócił udział czterech biur DMC z Etiopii. Spotkali się z organizatorami wyjazdów, aby przedstawić swoje firmy i nawiązać lub rozwinąć współpracę. Wydarzenie było skierowane do organizatorów: wyjazdów incentive, wyjazdów luxury travel, adventure travel, wyjazdów szkoleniowych i konferencyjnych dla firm, wyjazdów „szytych na miarę”, organizatorów eventów w Polsce i za granicą. Organizatorzy odnotowali łącznie uczestnictwo ponad 120 osób (50 wystawców i 70 odwiedzających). W przeddzień wydarzenia organizatorzy zaprosili wystawców na welcome drink w hotelowym barze. Była to dobra okazja do poznania się z nowymi partnerami i...


Wydanie: 3/2022, TARGI
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail