europa

49. GTM odbędzie się w Essen

2022-05-10

Na zakończenie niezwykle udanego 48. Germany Travel MartTM (GTM) w Oberammergau, Niemiecka Centrala Turystyki (DZT) ogłosiła miejsce kolejnego GTM, przy okazji dziękując wszystkim organizatorom tegorocznego wydarzenia za profesjonalne wsparcie.

Pokaluebergabe 2022

49. GTM odbędzie się w terminie 16 – 18 kwietnia 2023 w Essen. Partnerami będą Essen Marketing Gesellschaft mbH (EMG), Ruhr Tourismus GmbH (RTG) oraz Tourismus NRW e.V.

Richard Röhrhoff, prezes EMG: „Jesteśmy bardzo dumni, że otrzymaliśmy kontrakt na organizację GTM 2023. Zaprezentujemy się jako cel podróży, który ma do zaoferowania wyjątkowe portfolio w zakresie urbanizacji, kultury przemysłowej i przyrody. Każdy, kto przyjeżdża do Essen, jest w pozytywnie zaskoczony ofertą. Dla nas GTM jest okazją, aby mile zaskoczyć także przedstawicieli międzynarodowej branży turystycznej.”

Petra Hedorfer, prezes DZT: Już dziś cieszymy się na kolejny GTM w Essen. Wysoki poziom zainteresowania wyjazdami do Niemiec wśród międzynarodowej branży turystycznej świadczy o potrzebie kontynuowania tej platformy biznesowej. Zagłębie Ruhry jest przykładem udanej transformacji w kierunku regionu zorientowanego na ochronę środowiska, z bogatą ofertą aktywnego wypoczynku. Z drugiej strony Essen podkreśla pozycję Niemiec jako nr 1 wśród kulturalnych celów podróży w Europie, na przykład dzięki wpisanej na listę światowego dziedzictwa UNESCO kopalni Zollverein czy wspaniałej Villi Hügel. Czujemy się zobowiązani do dalszego ukierunkowania marki „Germany simply inspiring” w kierunku zrównoważonej turystyki.”

Workshop odbędzie się w salach Filharmonii i domu koncertowym Saalbau. Spotkaniu towarzyszyć będą dwa wydarzenia w Zollverein, wpisanym na listę światowego dziedzictwa UNESCO oraz w nowo otwartej hali sterowców na lotnisku Essen-Mülheim.

Heike Döll-König, prezes Tourismus NRW e.V.: „Naszym celem jest, aby uczestnicy kolejnego GTM poznawali Nadrenię Północną-Westfalię nie tylko w rozmowach handlowych, ale mogli przekonać się do naszej oferty także na żywo, na miejscu. W ciągu ostatnich dwóch dekad NRW zyskała ogromne znaczenie w sektorze turystyki i stworzyła szeroką gamę ofert, które z dumą zaprezentujemy”.

Axel Biermann, prezes Ruhr Tourismus GmbH: „GTM to wielka szansa dla Zagłębia Ruhry: jesteśmy regionem, który wciąż ma ogromny potencjał turystyczny. GTM 2023 jest kamieniem milowym w rozwoju naszej turystyki i daje możliwość zaprezentowania naszego regionu międzynarodowej publiczności w ramach wycieczek.”


Polecamy

To też może Cię zainteresować







W najnowszym wydaniu
 




Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.



Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail