Targi

Już za miesiąc Targi ATRAKCJE REGIONÓW

2022-05-11

ATRAKCJE REGIONÓW Targi Turystyki Weekendowej w Chorzowie to najliczniej odwiedzana przez aktywnych mieszkańców Śląska impreza turystyczna.

 Targi Atrakcje Regionow Chorzow 2022 zdjecie

Targi Turystyki Weekendowej Atrakcje Regionów promują wyjątkowe miejsca i obiekty w Polsce. Przedstawiają zarówno te popularne, jak i te mniej znaneatrakcje turystyczne. Targi odbywają się w wyjątkowym  miejscu, gdzie atrakcyjną ofertę Wystawców zobaczy liczna grupa aktywnych mieszkańców Śląska. Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku w Chorzowie, usytuowany jest bowiem na pograniczu trzech miast: Chorzowa, Katowic i Siemianowic Śląskich. Na jego terenie jest ZOO, Wesołe Miasteczko i Stadion Śląski, a w jego sercu – Atrakcje Regionów.

Targi to również spotkania z ciekawymi ludźmi – podróżnikami, pisarzami. Gościli tu między innymi: Beata Pawlikowska, Marcin Kydryński, Agnieszka Martinka, Mała Nel, Anna i Marcin Nowakowie- czyli Wędrowne Motyle. Każda edycja cieszyła się ogromną frekwencją gości odwiedzających, których co roku przybywa! 


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail