Targi

MTT w Opolu już od 20 maja

2022-05-12

Międzynarodowe Targi Turystyki w Opolu znów się odbędą. Po pandemicznej przerwie 20-22 maja na opolskim Rynku znów spotkają się miłośnicy turystyki.

 fota targi

W tym roku do Opola zjadą się turystyczni zawodowcy i amatorzy już po raz 20. Jak wiadomo, do podróży wakacyjnych lub krótkich weekendowych wypadów nie trzeba nikogo namawiać. Ale można podpowiedzieć, gdzie, jak i z kim warto udać się na długą wyprawę lub krótką eskapadę. Na te pytania znajdziemy odpowiedź, wybierając jedną z wachlarza ofert, które zostaną przedstawione na 20. Międzynarodowych Targach Turystyki w Opolu. W tym roku oferta będzie zresztą znacznie szersza niż prezentacje miejsc docelowych, ale będzie można również poczuć, powąchać i posmakować tych miejsc.

Zaprezentują się po raz pierwszy goście z Włoch, przedstawiając włoskie regiony z prawdziwymi smakołykami. Pachnące ziołami sery, smakowite wędliny z Toskanii, obwarzanki o różnych smakach, mięsiste oliwki, suszone na słońcu pomidory, słodkości, w tym słynne na cały świat sycylijskie cannoli i neapolitańskie sfogliatelle. Oferty wypoczynku przedstawią również wystawcy m.in. z Hiszpani, w tym Gran Canaria, Niemiec, Czech, Bułgarii oraz Francji. Nie zabraknie również wielu ofert krajowych z pięknych zakątków Polski od Bałtyku aż po Tatry.

Tym, którzy wolą bliższe podróże, gestorzy z Opolszczyzny przybliżą atrakcje turystyczne, kulinarne, kulturę i tradycje tego regionu. Każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno aktywni single, jak i całe rodziny. Jubileuszowe targi będą kusiły smakami i zapachami, a organizatorzy zapewnią miłą oprawę imprezy oraz ciekawe pokazy kulinarne wraz z degustacjami. Zaproszeni podróżnicy podzielą się ze zgromadzonymi słuchaczami opowieściami o dalekich wyprawach i zdobytych doświadczeniach.

 

 

 


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail