Polacy w samolocie i z pamiątkami – badania Kiwi.com

Mimo że doświadczenie lotu samolotem jest w dzisiejszych czasach dość powszechne – bo ponad 50 proc. Polaków, w tym 82 proc. mieszkańców największych polskich miast, ma je za sobą – to dla wielu jest ono dość stresujące. A z podróży najchętniej przywozimy magnesy. Tak wynika z badań Kiwi.com.

r202208rt 207029 837667

Tegoroczne wakacje, które właśnie dobiegły końca, dla wielu były pierwszą okazją do udania się w zagraniczną podróż od ponad dwóch lat. Wraz z wprowadzeniem szczepionek i wznowieniem lotów przez linie lotnicze, zaufanie do podróży wzrosło i spora grupa turystów wyruszyła na zagraniczny urlop samolotem. Kiwi.com, wyszukiwarka tanich lotów i podróży oraz firma z sektora z travel-tech, we współpracy z agencją badawczą ARC Rynek i Opinia przyjrzała się zwyczajom Polaków na pokładzie samolotu. Czy odczuwamy stres, co nas irytuje, co oglądamy, czy jesteśmy otwarci na rozmowę z sąsiadem i jakie trofea najczęściej przywozimy z urlopu – o tym mówi najnowszy raport Kiwi.com. 

JAK ZNOSIMY LOT

Wyniki badania pokazują, że mimo iż...


Wydanie: 8/2022, ANALIZA
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail