incentive

Walne zebranie Stowarzyszenia Branży Eventowej

2022-09-12

5 września 2022 roku odbyło się kolejne spotkanie walne Stowarzyszenia Branży Eventowej. Uczestnicy omówili większość palących obecnie. Po spotkaniu podkreślono, że przedstawiciele branży zdają sobie sprawę, że czasy są wciąż niestabilne biorąc pod uwagę groźbę kolejnej fali pandemii lub niepewną sytuację tuż pod granicami naszego państwa.

BBE

Dodatkowo niepokojąca kondycja ekonomiczna panująca obecnie w Polsce rodzi wiele pytań, na które szukaliśmy odpowiedzi. Jednak ja zadeklarowano: „Jako Stowarzyszenie Branży Eventowej jesteśmy pewni, że sektor eventowy wpływa na gospodarkę państwa, a jako ludzie z branży wiemy jak ważny jest dobry plan A, a gdy ten zawiedzie, to mamy w zanadrzu plan B i C. SBE choć jest małe, to jest zwartym i zgranym gronem osób, stawiającym sobie nieustannie nowe wyzwania, tętniącym od rozmów, pomysłów, mini spotkań, rozmów online. Branża eventowa to my. Mamy w swoim gronie marki, które budują eventy w całej Polsce każdego dnia począwszy od agencji eventowych i lokalizacji, poprzez technikę, scenografię, meble eventowe, catering, drukarnie, dostawców szkoleń, imprez integrujących, motywujących, konferansjerów oraz ochronę.” – komentują członkowie stowarzyszenia.

11 lat temu Stowarzyszenie postawiło sobie za cel edukowanie młodych ludzi wiążących swoją przyszłość z branżą eventową. W tym roku otworzono rekrutację na jedenastą edycję Studium Event Management. Stowarzyszenie wspiera najlepszych absolwentów w znalezieniu pracy marzeń. Szkolenia mają na celu wyedukowanie event managerów z odznaką SBE.

Obecnie przygotowywane są przez Stowarzyszenie następujące wydarzenia:

3 października: debata online „ Jak inflacja wpływa na sektor przemysłu spotkań i jak sobie z nią radzić?”

17 października: debata online „Rynek pracy w branży eventowej”

Listopad 2022 roku Konferencja Event Biznes

Styczeń 2023 roku Gala Charytatywna ELFY SBE


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail