polska

BedBooking działa charytatywnie

2022-09-19

Zespół BedBooking pokazuje jak dba o innych, nie tylko dostarczając oprogramowanie dla branży noclegowej. Mimo najmniejszych wykonywanych działań, realizuje wartości zespołu i misję marki “Działamy tak aby pomoc była najbardziej trafiona i wycelowana w potrzeby” - Dawid Łukasiewicz - Prezes BedBooking sp. z o.o.

 Ukr

Niesamowita mobilizacja Polaków i organizowanie wsparcia, transportu czy noclegów dla mieszkańców Ukrainy jest nadal kontynuowana i była ogromną inspiracją dla wielu członków lokalnych społeczności.

Jako zespół BedBooking nie mogliśmy przejść obok ofiar wojny obojętnie i dlatego pomagamy nadal, tak jak potrafimy.

- Nasz zespół był bardzo poruszony tragedią, jaka wydarzyła się na Ukrainie. Pomimo zupełnie innych priorytetów jakie mieliśmy w tamtym czasie, postanowiliśmy wspólnie zastanowić się nad tym, w jaki sposób możemy zadziałać jako BedBooking. Każde z działań charytatywnych jest omawiane przez cały zespół BedBooking i tak wybraliśmy pomoc trwającą dłużej i kontynuującą nasze wcześniejsze założenia. - Dawid Łukasiewicz - CEO BedBooking sp. z o.o.

Aplikacja do zarządzania noclegów jest dostępna w 24 wersjach językowych, usługa jest świadczona w 149 krajach. Jedną z metod płatności za program dla obiektów noclegowych BedBooking była rosyjska waluta rubel. Została ona usunięta z aplikacji i nie ma do tej pory możliwości opłacenia w rublach dostępu do systemu. Cały zysk ze sprzedaży usług Premium od rosyjskich klientów zostaje co miesiąc przekazany na konto Polskiej Organizacji Humanitarnej poprzez portal Siepomaga. Od wybuchu wojny, poprzez Siepomaga zostało przekazanych 7 wpłat na łączną kwotę 49 tysięcy złotych.

Dodatkowo oprogramowanie BedBooking zostało przygotowane dla chętnych fundacji i ośrodków, które przyjmowały uchodźców oraz organizowały miejsca noclegowe na terenie całego kraju.

Opis całej akcji razem z partnerem Airbnb został opisany w artykule na blogu >> https://bed-booking.com/pl/wynajem-mieszkania-ukraincom/

Jako zespół pracujący zarówno w Świdnicy jak i zdalnie, uczestniczymy przede wszystkim w akcjach lokalnych takich jak Gaszyn Challenge czy pomoc potrzebującym w trakcie nauki zdalnej i Covid-19. Nasza pomoc lokalnej rodzinie, w dostarczeniu niezbędnego narzędzia do nauki dla rodziny czy oferowanie naszego systemu do obsługi noclegów, jako licytowanego przedmiotu na aukcjach.

Zachęcamy również innych z branży wynajmu krótkoterminowego do wsparcia celowego dla Polskiej Akcji Humanitarnej. Wiemy, że właśnie te najmniejsze działania uzbierane w całość, dają ogromną wartość.

Jeśli ktoś chce do nas dołączyć i wesprzeć choćby najmniejszą kwotą cele Polskiej Akcji Humanitarnej, można to zrobić tak jak BedBooking poprzez link https://www.siepomaga.pl/pah-ukraina

 


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail