Targi

TT Warsaw 2022

2022-11-14

W tym roku po raz pierwszy Targi TT Warsaw odbędą się w Nadarzynie, po połączeniu z World travel Show. Wiele wskazuje na to, że w efekcie odbędzie się duża, interesująca impreza branżową.

TT1

Tegoroczne TT Warsaw odbędzie się w dniach 24-26 listopada w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.

Program imprez towarzyszących obejmuje zarówno wydarzenia skierowane do konsumentów jak i do branży. Dla tych pierwszych przygotowano między innymi coś, co zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem: liczne prelekcje i spotkania z podróżnikami.

Branża znajdzie również coś dla siebie. TT Warsaw to dla nich platforma wymiany wiedzy branżowej. W trakcie wydarzenia odbędą się liczne prelekcje czy dyskusje prowadzone przez znane autorytety w branży.

Będzie to doskonała okazja by zapoznać się z ofertą touroperatorów, agentów turystycznych, obiektów noclegowych, narodowych organizacji turystycznych biur podróży czy firmy świadczące usługi transportowe, ubezpieczeniowe. To okazja zobaczyć jakie trendy panują w branży.

Można mieć nadzieje, ze nowe miejsce, nowe propozycje przywrócą tej imprezie dawny blask.


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail