polska

Już wkrótce Meet the Bidder

2023-03-13

Już niedługo, bo 29 marca 2023 odbędzie się wiosenna edycja Meet the Bidder. Do hotelu Arche Krakowska w Warszawie, będącym Partnerem wydarzenia, ponownie zjadą się wystawcy z różnych stron świata, aby zaprezentować swoją ofertę na polskim rynku.

BD

Na liście wystawców są między innymi delegaci z Nepalu, Bhutanu, Dubaju, Ras Al Khaimah, Mauritiusu, Etiopii, Kenii, RPA, Słowenii, Chorwacji, Albanii, Czech, Litwy i Hiszpanii. Licznie reprezentowane będą sieci hotelowe - w tym międzynarodowe jak Barcelo, Accor, Maritim, Iberostar, ale także lokalne jak Gloria, Sava, Illunion, Lindner, Danubiushotels. Ze względu na spore zainteresowanie klientów organizacją wydarzeń firmowych w Polsce zapowiada się również godna reprezentacja krajowych wystawców, m.in. hotele grupy Arche, PURO, Marriott, Radisson, PT Apartamenty i Hotele oraz Platinium Mountain Resort.  

Impreza gromadzi profesjonalnych usługodawców z całego świata – DMC, hotelarzy, narodowe organizacje turystyczne. Wśród odwiedzających pojawią się organizatorzy wyjazdów z branży MICE. Spotkania B2B dotyczą wyjazdów grupowych dla wymagających klientów, w tym incentive travel i eventów,. Aby wziąć bezpłatny udział w spotkaniach B2B z wystawcami należy się zarejestrować: https://app.meetthebidder.com/pl/mtb-form-buyer

Uczestnictwo potwierdziło  44 wystawców z 30 krajów świata. Dominują europejskie biura i hotele np. z Austrii, Czech, Słowacji, Węgier, Litwy, Włoch, Niemiec, Słowenii, Chorwacji, Serbii, Czarnogóry, Albanii, Islandii, Malty, Hiszpani, Portugalii, Polski oraz Skandynawii. Nie zabraknie także przedstawicieli z dalszych, egzotycznych kierunków podróży jak np. z Nepalu, Mauritiusa, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Turcji czy Gruzji. Obserwujemy również wzrost liczby wystawców z kontynentu afrykańskiego: Kenii, RPA, Etiopii.

Aktualną listę wystawców i agendę można znaleźć w formularzu rejestracyjnym.


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail