przewoźnicy

Królewskie karoce jako taksówki FREENOW w Londynie

2023-05-05

FREE NOW w Londynie z okazji koronacji Króla Karola III zaoferowało swoim użytkownikom wyjątkową i darmową okazję skorzystania ze złotej królewskiej karocy jako… taksówki.

 Karoca FREENOW materia prasowy

FREENOW, superaplikacja mobilności miejskiej dostępna w ponad 150 miastach europejskich, w tym w 25-ciu w Polsce, w Wielkiej Brytanii umożliwia swoim użytkownikom zamówienie kultowych taksówek Black Cabs i pojazdów prywatnych, a także wynajem e-rowerów i e-hulajnóg.

Wydarzenie jakim jest koronacja Króla Karola III, która zwróci uwagę całego świata, zainspirowała FREENOW do poszerzenia oferty o replikę królewskiej karocy. Darmowy przejazd obejmuje najważniejsze punkty centrum Londynu, w tym Trafalgar Square, Buckingham Palace i National Gallery. To niezwykłe doświadczenie udostępniono dla użytkowników w Londynie, a liczba miejsc została ograniczona.

Mariusz Zabrocki, dyrektor zarządzający FREENOW w Wielkiej Brytanii, komentuje: Większość ludzi ma okazję być świadkiem koronacji tylko raz w życiu, więc jako superaplikacja z największą ofertą współdzielonych pojazdów w całej Europie, chcieliśmy uczcić tę doniosłą okazję czymś wyjątkowym dla naszych użytkowników w Londynie – niezapomnianą przejażdżką złotą królewską karocą.

FREENOW przygotowało coś także dla użytkowników w Polsce - z okazji koronacji Króla Karola III, udostępnia kod promocyjny “KAROCA” na pierwsze 3 przejazdy, każdy ze zniżką 10 zł.

 


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail