10 lat Travelist.pl w Polsce

Ostatnia dekada na rynku turystycznym była pełna zmian: zarówno technologicznych, społecznych, jak i ekonomicznych. Polacy zupełnie inaczej podchodzą do planowania podróży. Mocną pozycję ugruntowały sobie platformy rezerwacyjne. Właśnie mija 10 lat od debiutu portalu Travelist.pl. Dziś ma on blisko 6 mln zarejestrowanych użytkowników i jest turystycznym liderem reklamowym w internecie, wychodzącym naprzeciw potrzebom wypoczynkowym klientów z segmentu comfort.

rt 2023 04d 26

Swój jubileusz Travelist.pl obchodził 30 marca w warszawskiej Fabryce Norblina. W uroczystych obchodach wzięli udział przedstawiciele marki, branży turystycznej, partnerzy biznesowi oraz dziennikarze. Podczas gali z okazji 10-lecia uhonorowano też wybrane obiekty współpracujące z portalem, przyznając statuetki Travelist Hotel Star w 12 kategoriach tematycznych. Nie zabrakło również Nagrody Gości, wręczanej na podstawie głosów internautów. Partnerem gali rozdania nagród był Athlon Car Lease Polska, lider na rynku leasingu samochodów. Portal regularnie opracowuje także rankingi atrakcji turystycznych oraz publikuje inspirujące materiały we własnym Magazynie Travelist,...OPR. ANDRZEJ JARCZEWSKI.

Wydanie: 4/2023, ŚWIAT BRANŻY
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail