przewoźnicy

Ryanair uruchamia loty na platformie podróżniczej Amadeus

2023-05-19

Ryanair, ogłosiła 18 maja rozszerzenie swojej oferty tanich podróży korporacyjnych na platformie Amadeus Travel Platform. Posiada ona sieć ponad 3000 lotów dziennie do ponad 235 miejsc docelowych w 36 krajach, a możliwość rezerwacji lotów jest dostępna dla szerokiej bazy klientów B2B firmy Amadeus.

ryanair

W obliczu rekordowej inflacji i kryzysu związanego z kosztami utrzymania, niezwykle ważne stało się, aby firmy zarządzały swoimi wynikami finansowymi. Coraz więcej klientów i korporacji wraca do formuły osobistych spotkań, a zarządzanie kosztami podróży staje się ich fundamentalnym aspektem. Firmy mogą jednak mieć pewność, że ich koszty podróży nie nadwyrężą budżetu dzięki wiodącym w branży niskim cenom biletów Ryanair, łączących kluczowe miasta korporacyjne w całej Europie z regularnymi porannymi i wieczornymi lotami, aby zapewnić wygodne opcje podróży o charakterze korporacyjnym i najlepszą punktualność spośród wszystkich głównych europejskich linii lotniczych.

Ryanair oferuje nie tylko wiodącą w branży punktualność i znaczne oszczędności dla klientów korporacyjnych na kosztach podróży, ale także pomoże zarządzać klientom swoim śladem węglowym dzięki najniższej emisji CO2 spośród wszystkich głównych europejskich linii lotniczych. Osiągnięcie to jest wspierane przez strategię dekarbonizacji Pathway to Net Zero do 2050 roku.

Ryanair jest jedyną dużą linią lotniczą rozwijającą się w Europie, która przewiezie w tym roku ponad 185 mln pasażerów – to 30% wzrost w stosunku do ruchu sprzed pandemii – zapewniając jednocześnie najlepsze połączenia, częstotliwość, punktualność i ceny w całej Europie.

 


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail