MICE

MEETINGS WEEK Poland 2023

2023-05-23

Już po raz 11 w ramach MEETINGS WEEK Poland w dniach 12-13 czerwca 2023 r. odbędzie się konferencja MEETINGS WEEK Poland 2023 - PLATFORMA WSPÓŁPRACY I JEJ ROZWÓJ DZIĘKI INNOWACYJNYM ROZWIĄZANIOM.

meetweek

Celem konferencji jest wzmocnienie rozwoju branży poprzez innowacyjne rozwiązania i podejście klastrowe, a także edukacja i profesjonalizacja w obrębie branży.

Dyskusje panelowe będą dotyczyć następujących zagadnień:

 • Wartość współpracy pomiędzy przedstawicielami różnych dziedzin w branży i jej wpływ na inne sektory gospodarki. Współpraca branży z administracją rządową i samorządową. Jakie korzyści dla rozwoju branży niesie za sobą współpraca uczelni, agencji eventowych, hoteli? Co dają misje gospodarcze polskim firmom? Innowacje organizacyjne we współpracy. Czy współpraca się opłaca?
 • Potencjał GPT CHAT i innych rozwiązań sztucznej inteligencji w branży MICE. Jak korzystać ze sztucznej inteligencji? Jakie wynikają z niej korzyści dla branży MICE? Jakie wyzwania stoją przed branżą? Czy tłumacze już nie będą potrzebni?
  • Festiwalizacja targów - jako przykład innowacyjności. Proces przekształcania tradycyjnych targów w bardziej dynamiczne i eksperymentalne wydarzenia;
  • Wartość spotkań i wydarzeń z perspektywy klientów. Potrzeby klientów a branżowe realia – wyniki badań;
  • Prawne pułapki w działalności organizatora imprez... nie tylko turystycznych;
  • POLSKA - atrakcyjna i bezpieczna DESTYNACJA – jak przekonać innych, że tak jest? Przykładowe Case studies pozyskanych MEGA WYDARZEŃ dla Polski;
  • Wpływ MEGA WYDARZEŃ na promocję Polski oraz rozwój branży – jesteśmy systemem naczyń połączonych;
  • Nowy wymiar transparentności biznesowej – wymogi Dyrektywy w sprawie sprawozdawczości dotyczącej zrównoważonego rozwoju przedsiębiorstw (Corporate Sustainability Reporting Directive);
   • Przemysł spotkań w Polsce dziś i jutro: gdzie jesteśmy, co przed nami?
   • Nowe strategie i plany rozwoju oraz możliwości pozyskiwania funduszy na finansowanie innowacyjnych rozwiązań w branży.

Podczas konferencji odbędą się również warsztaty:

 • Warsztat ekspercki POT w ramach Laboratorium Twórców – Poland Convention Bureau              

Social Selling na LinkedIn;

 • Warsztat dla hotelarzy – Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego

oraz zostaną zaprezentowane wyniki Barometru SOIT za lata 2020-2022.  Prognoza Incentive Travel na 2023.

Sukcesem MEETINGS WEEK POLAND jest współpraca. Szerokie ujęcie sektorowe wątków poruszanych podczas wszystkich paneli tematycznych tegorocznego wydarzenia zapewnią: przedstawiciele POT, reprezentanci organizacji branżowych, reprezentanci organizacji pracodawców. Analizę aktualnej kondycji przemysłu spotkań i wydarzeń dopełnią głosy zaproszonych na Wydarzenie decydentów ze strony administracji rządowej oraz instytucji państwowych.

Organizatorem MEETINGS WEEK Poland 2023 jest Rada Przemysłu Spotkań i Wydarzeń TUgether
we współpracy z Polską Organizacją Turystyczną.

Konferencja odbędzie się w dniach 12-13 czerwca br., w salach konferencyjnych Airport Hotel Okęcie
w Warszawie.

Program i rejestracja na www.meetingsweek.pl


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail