kadry

Hiszpania de Luxe!

2023-09-18

Hiszpania de Luxe zaprasza szanowne grono turystyczne na dwa super eventy, które odbędą się jeden po drugim w nadchodzącym tygodniu 19.09 – 24.09.2023
Meet Hispania 2023 Road Show Poland oraz Hiszpania de Luxe Open Golf!

MH 2023 POST FACE


1. W dniach 19.09-22.09 Hiszpania de Luxe znów rusza w trasę ze swoimi partnerami z Hiszpanii. Tym razem, poza Katowicami, Poznaniem i Warszawą odwiedzimy również Gdańsk. W związku z końcem sezonu letniego warto się zastanowić nad rozszerzeniem oferty lub pozyskaniem nowych, ciekawych kontrahentów. Spotkania odbędą się w godzinach wieczornych w atmosferze hiszpańskich smaków i klimatu. Będzie okazja na spotkanie między innymi z przedstawicielami hoteli Hayatt, Jardin Tecina & Jardin Golf, Iberostara, a także wspaniałym DMC Neo Travel oraz regionami Lanzarote i Katalonia.
Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z www i rejestracji na wydarzenie: https://live.eventtia.com/es/meethiszpania2023roadshow
Które odbędzie się:
• 19.09 w Katowicach w restauracji „Tapas la Firinda” przy ul. Dyrekcyjnej 9
• 20.09 w Poznaniu w restauracji „Czerwona Papryka – tapas bar & restaurant” na Rynek 49

• 21.09 w Gdańsku w „Hotelu Gdańsk” przy ul. Szafarnia 9
• 22.09 w Warszawie w” Coctail Bar & Tapas” przy al. Jerozolimskich 63

Każdy uczestnik Road Show otrzyma Voucher na wejścia do 7 najwspanialszych miejsc na Lanzarote! https://cactlanzarote.com

2. W dniach 23.09 -24.09 w Warszawie odbędzie się „Hiszpania de Luxe Golf Open”. To doskonała okazja, aby w wyśmienitej atmosferze i przy przepysznych Tapas przygotowanych przez https://buenasbuenas.pl, nie tylko obserwować graczy, ale samemu spróbować golfa. DLA BRANŻY TURYSTYCZNEJ LEKCJE GOLFA TOTALNE ZERO ZŁOTYCH! Drodzy nie tracicie okazji na doskonałą rozrywkę i naukę w jednym.
Zarejestrujcie się już dziś! I odbierzcie swoją lekcję golfa!
Lekcje 23.09 - http://bitly.pl/J7QrI
Lekcje 24.09 - http://bitly.pl/3bQR4

Jak zawsze, podczas obydwu eventów czekają na Was atrakcyjne nagrody, ufundowane przez naszych wspaniałych i nieocenionych partnerów z Hiszpanii takich jak:
Hyatt, Melia, Dunas Resort&Spa, Lanzarote, Katalonia, Alua, Jardin Tecina & Jardin Golf, Neo Travel, Tenerife, Fuerteventura.


Polecamy

To też może Cię zainteresować


W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail