przewoźnicy

LOT - współpraca z Filmweb.pl

2023-11-01

PLL LOT nawiązał współpracę z serwisem Filmweb.pl, największym polskim serwisem o tematyce filmowej i drugą, co do wielkości bazą filmów na świecie. W ramach wspólnych działań w systemach rozrywki pokładowej pojawiła się dedykowana zakładka „Hity LOT-u i Filmwebu”, w której pasażerowie znajdą wyselekcjonowane przez ekspertów propozycje filmów z różnych kategorii.

LOT x Filmweb

Dobrze wiemy, że podczas rejsów do najdalszych zakątków świata rozrywka pokładowa jest bardzo ważnym elementem naszej oferty. Właśnie dlatego wciąż poszukujemy ciekawych rozwiązań, które sprawią, że nawet trwająca kilkanaście godzin podróż nie jest nudna. W 2023 roku repertuar filmów i seriali dostępnych na pokładach naszych Dreamlinerów powiększył się o 20%, a dodatkowo, do współpracy przy wyborze konkretnych tytułów, zaprosiliśmy ekspertów Filmwebu, którzy o świecie kina, telewizji i platform streamingowych wiedzą wszystko. Dzięki temu nasza oferta rozrywki jest ciekawsza niż kiedykolwiek, a nawet najdłuższy rejs w naszej ofercie nie wystarczy, by poznać wszystkie rekomendacje przygotowane przez Filmweb. To kolejny etap zmian w rozrywce pokładowej naszych Boeingów 787, a w nadchodzących latach będzie ich jeszcze więcej - mówi Izabela Leszczyńska, Dyrektor Biura Rozwoju Produktu i Customer Experience.

Filmweb.pl każdego miesiąca przygotowuje także artykuły do magazynu pokładowego Kaleidoscope, w których znajdują się rekomendacje pomagające pasażerom w wyborze właściwego filmu podczas lotu.

Redakcja Filmwebu to grono zapalonych kinomanów. Kochamy oglądać filmy, dyskutować o nich, a także polecać je innym widzom. Współpraca z PLL LOT daje nam więc niezwykłą okazję, by promować wartościowe  kino, które zasługuje na jak największą widownię - mówi Łukasz Muszyński, zastępca redaktora naczelnego portalu Filmweb - Mamy dodatkową satysfakcję, gdy za sprawą naszych rekomendacji zagraniczni pasażerowie sięgają po polskie filmy. Wspieranie rodzimej kultury traktujemy bowiem jako priorytet. Mamy nadzieję, że nasze polecenia uprzyjemnią pasażerom podróż i dostarczą filmowych wrażeń najwyższych lotów – podkreśla Łukasz Muszyński.

Aby wybór właściwego filmu podczas rejsu był jeszcze prostszy, narodowy przewoźnik przygotował dla swoich pasażerów dedykowaną  stronę internetową, zawierającą szczegółowe informacje na temat rozrywki pokładowej dla każdej z tras. Teraz pasażerowie z łatwością sprawdzą, jaka oferta dostępna będzie podczas podniebnych podróży z LOT-em. Wystarczy wyszukać swój rejs, a na stronie ukaże się lista dostępnych dla danego lotu filmów, seriali czy albumów muzycznych, a także ich opisy i recenzje.

Biblioteka aktualizowana będzie cyklicznie - co dwa miesiące, a w najbliższych miesiącach na pasażerów PLL LOT czekać będzie nie lada filmowa gratka. Na pokładach LOT-u dostępne będą premierowe hity kinowe, m.in. „Diuna cz.2”, „Igrzyska Śmierci: Ballada ptaków i węży”, „Aquaman i zaginione królestwo”, przygody Willy Wonka w filmie „Wonka”, czy „Marvels”.  Nie zabraknie także pozycji serialowych, a w tym dla fanów kryminałów, dostępny będzie nowy sezon - nagrodzonego Złotym Globem – serial Detektyw. W bazie znajdzie się również ostatni hit kinowy z udziałem Margot Robbie – „Barbie”.


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail