Wakacyjne trendy według Interhome

W ubiegłym roku najczęściej wpisywane w wyszukiwarkach hasła dotyczyły wakacji w Grecji, Chorwacji oraz we Włoszech. Od dawna są to ulubione kierunki Polaków, ale tym, co zaskakuje, jest fakt, że wakacje w Albanii były równie popularne jak te we Włoszech.

rt 2023 10 903840 544531Specjaliści z firmy Interhome, zajmującej się wynajmem domów wakacyjnych, przeprowadzili dokładną analizę na podstawie danych z wyszukiwania kierunków wakacyjnych w Europie wśród Polaków. Grecja, z miesięcznym średnim wolumenem wyszukiwania 6,6 tys. zapytań, wciąż przyciąga tłumy polskich turystów, mimo że jej popularność spadła o 19 proc. w stosunku do poprzedniego roku. Natomiast Chorwacja z liczbą 4,4 tys. zapytań utrzymuje stabilną pozycję. Miejsce trzecie zajmują ex aequo Włochy i Albania – 2,9 tys. zapytań i duży wzrost ich liczby (Albania 86 proc., Włochy 50 proc.). W pierwszej piątce znalazły się mające po 2,4 tys. zapytań Hiszpania, Cypr i Bułgaria, które odnotowują...


Wydanie: 10/2023, ŚWIAT BRANŻY
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail