Top 5 miast w Europie dla kibiców

Polecieć w październiku na city break do Paryża, a przy okazji obejrzeć rozgrywki fazy pucharowej Mistrzostw Świata w Rugby? A może spędzić kilka dni w Rzymie czy Londynie podczas spotkań kwalifikacyjnych drużyn narodowych do Euro 2024? Jesienną podróż można też umilić, oglądając z paryskich trybun turniej tenisowy ATP Masters 1000 bądź mecze wielu europejskich drużyn w piłkarskiej Lidze Mistrzów. W tej drugiej występuje m.in. FC Barcelona Roberta Lewandowskiego, która w październiku i listopadzie stoczy pięć meczów na Stadionie Olimpijskim w stolicy Katalonii. eSky.pl podpowiada, jak połączyć krótkie podróże w Europie z najważniejszymi sportowymi atrakcjami tej jesieni.

rt 2023 10 317659 812196Zgodnie z wynikami analizy eSky.pl, od września do listopada br. Polacy najchętniej odwiedzą Rzym, Londyn, Barcelonę, Paryż i Mediolan. Eksperci polskiej platformy do rezerwacji podróży postanowili zainspirować Polaków do odkrywania sportowego oblicza tych miast. Przygotowali więc listę pomysłów na city break z uwzględnieniem najciekawszych wydarzeń sportowych w październiku i listopadzie, na które można zarezerwować bilety wraz z lotem i noclegiem w jednym miejscu.

RZYM

 Pierwsza piątka liderów city breakowego rankingu daje kibicom szeroki wybór sportowych atrakcji. Podróżnicy wybierający się do Rzymu mogą zawitać na Stadio Olimpico, aby obejrzeć mecze piłkarskich klubów AS Roma i Lazio we włoskiej Serie A, a także Ligi Mistrzów w przypadku Romy i Ligi Europy dla Lazio. Z kolei 17 listopada będzie okazja, by zobaczyć w akcji reprezentację Włoch, która przyjmie u siebie Macedonię Północną w kwalifikacjach do Euro 2024. Ceny biletów na wszystkie wspomniane mecze zaczynają się od 250 zł za osobę, a...


Wydanie: 10/2023, ŚWIAT BRANŻY
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail