Olsztyn – sport i kultura

Olsztyn ma wszystko, co potrzeba, by ściągać do siebie turystów. I to praktycznie przez cały rok, choć stolica województwa warmińsko-mazurskiego jest dużym ośrodkiem sportów wodnych i lato wydaje się najlepsze do spędzania tu czasu.

ht 2024 03 693281 186084

Oferta miasta jest całoroczna zarówno w dziedzinie sportowo-rekreacyjnej, jak i turystyki kulturowej. Można tu uprawiać sporty wodne, a zimą poszaleć w snowparku. Można posmakować astronomii, zwiedzić zamek, w którym pracował Mikołaj Kopernik, albo po prostu korzystać z uroków miasta. 

OFERTA SPORTOWA

Centrum Rekreacyjno- -Sportowe Ukiel nad jeziorem Ukiel (Krzywym) jest położone blisko Dworca Zachodniego i centrum miasta, do tego w niewielkiej odległości od drogi krajowej nr 16. Oferta tego miejsca obejmuje zarówno aktywności letnie, jak i zimowe. Wzdłuż jego brzegu powstały m.in. mola i pomosty, promenada, szlaki rowerowe i narciarskie, wypożyczalnie sprzętu sportowego, sezonowe lodowisko, skatepark, całoroczna baza sportów wodnych, całoroczna hala do siatkówki plażowej i z salami do squasha, boiska do siatkówki i place gier, parking, a także udogodnienia architektoniczne dla osób niepełnosprawnych.

ht 2024 03 543915 355482

BLISKO GWIAZD

Olsztyńskie Planetarium i Obserwatorium...ANDRZEJ JARCZEWSKI

Wydanie: 3/2024, ŚWIAT BRANŻY
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail