Targi

Już za chwilę Targów Turystyki Weekendowej Atrakcje Regionów

2024-05-20

Przed nami kolejna, dwunasta już edycja Targów Turystyki Weekendowej Atrakcje Regionów, które odbędą się w dniach 24 – 26 maja na terenie największego na Śląsku Parku w Chorzowie, a dokładnie na Dużej Łące obok hali Kapelusz.

zaproszenie na targi mail

Targi Atrakcje Regionów to prawdziwa gratka dla wielbicieli podróży i aktywnego spędzania wolnego czasu. Na targach każdy znajdzie kierunek, który go zainspiruje. To niepowtarzalna okazja, by zapoznać się z kompleksową ofertą turystyczną województw, miast, powiatów i gmin. Odwiedzający znajdą tu nie tylko foldery i mapy, ale także aktualne szlaki rowerowe, będą mieli sposobność do rzeczowej rozmowy z przewodnikami, kustoszami oraz przedstawicielami stowarzyszeń i lokalnych grup działania.

Na gości oprócz bogatej oferty wypoczynkowej czekać będą różnorodne atrakcje - spotkania z ciekawymi ludźmi,występy kapeli góralskiej prezentującej kulturę i folklor Beskidu Śląskiego i Żywieckiego oraz warsztaty naukowe i rękodzielnicze dla dzieci i dorosłych.

Warto przyjść i zobaczyć m.in.:

Seans w kinie 5d, Czarownicę z Łysej Góry, Piracką Misję- spotkanie z papugami, Magiczne warsztaty tworzenia lodów ,Pokaz kowalstwa artystycznego, MusztręKozielskiego Stowarzyszenia Rekonstrukcji Historycznej, Pokazy i warsztaty naukowe „Człowiek – niezwykła maszyna” , Występ kapeli góralskiej - górali beskidzkich oraz stroje regionalne z Beskidu Śląskiego i Żywieckiego, Górali Pieńskich ;

Odkryć zagadki tajnego projektu Riese , poznać szlaki winiarskie a także na degustacje produktów regionalnych oraz prezentacje wyrobów rękodzieła ludowego.

 


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail