Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.
 TOUR SALON 2018 – świetne oferty wystawców, merytoryczna jakość i emocje

2018-01-25

Podczas zbliżających się targów turystycznych TOUR SALON, które odbędą się w dwóch pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich, w dniach 9-11 lutego 2018 roku spotkają się przedstawiciele rynku turystycznego w Polsce, a także miłośnicy podróżowania. To będzie prawdziwe spotkanie ludzi podróżniczego biznesu i pasjonatów.

Dwa pawilony, dwie sceny – Mała (w paw. 7) i Duża (w Alei Lipowej), sale konferencyjne, zarejestrowane bezpłatne akredytacje dla profesjonalistów  oraz bilety on-line kupowane przez szeroką publiczność już od listopada świadczą o dużym zainteresowaniu targami TOUR SALON 2018.
TOUR SALON się zmienia i staje się miejscem profesjonalnych spotkań branży, jak również podróżniczym show. Organizatorzy targów zadbali o część merytoryczną dla profesjonalistów, którzy w tym roku zmierzą się z nową ustawą o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych, która już w lipcu wchodzi w życie.
Temat ten będzie poruszony w piątek. Tuż po uroczystym otwarciu targów TOUR SALON odbędzie się „Debata – nowe zasady dla turystyki”. W wydarzeniu zorganizowanym wraz z „Rynkiem Turystycznym” zostaną zaprezentowane najważniejsze założenia nowych przepisów oraz będzie czas na wyjaśnienie wątpliwości. Wśród zaproszonych ekspertów będzie przedstawiciel Ministerstwa Sportu i Turystyki. Targi w Poznaniu będą pierwszym, po podpisaniu ustawy, miejscem do zadania pytań reprezentantowi resortu i rozmowy na temat przepisów w gronie specjalistów.
Biznes Planner TOUR SALONU


- W tym roku również uruchamiamy Biznes Planner TOUR SALON, platformę do umawiania biznesowych spotkań na targach – wyjaśnia Maria Kowalska, dyrektor targów. – To wygodne dla profesjonalistów narzędzie jest już będzie dostępne on-line i pozwoli na zaplanowanie czasu na targach co do minuty.
TOUR SALON Blog Meeting


Po raz czwarty do Poznania przyjadą blogerzy na TOUR SALON Blog Meeting.  W sobotę, podczas specjalnego spotkania nawiążą oni bezpośrednie kontakty z reprezentantami branży. Za każdym razem strony są chętne do spotkań, gestorzy bazy noclegowej, regiony, miasta i inne podmioty oferujące usługi turystyczne doceniają coraz bardziej taką formę współpracy i promocję w internecie, a blogerzy są profesjonalnie przygotowani do rozmów. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Wystarczy rejestracja na stronie www.tiur-salon.pl w zakładce TOUR SALON Blog Meeting.

Spotkania z podróżnikami


Na targach odbędą się spotkania z podróżnikami – Katarzyną Pakosińską, Adamem Wajrakiem, Jackiem Hugo-Baderem, Jarosławem Kuźniarem. Informacja o gościach rozchodzi się pasjonatów dobrych opowieści o podróżach i przyciąga magnes jeszcze więcej zwiedzających.
Muzyczna podróż


Uczestnicy TOUR SALONU wybiorą się w muzyczną podróż podczas Koncertu Dookoła Świata. Będzie to prolog do wielkiego Visual Concert – koncertu muzyki filmowej i epickiej, który odbędzie się 11 lutego (niedziela) w poznańskiej Hali Arena.  Będzie to nieformalne zwieńczenie tegorocznej edycji. Cały czas można kupować na bilety na wydarzenie.


Konkursy i nagrody


Jak przystało na święto turystyki, TOUR SALON jest miejscem, w którym celebrowane są jubileusze, wręczane nagrody i wyróżnienia. Po raz drugi na TOUR SALONIE poznamy laureatów konkursu Polskiej Organizacji Turystycznej „New Tech – New Travel”.  W Poznaniu odbędzie się uroczyste rozstrzygnięcie Konkursu Touroperator Roku 2017. Dowiemy się tam, który touroperator zwycięży w siódmej edycji konkursu. Również podczas lutowej edycji TOUR SALONU wręczone zostaną Róże Regionów, nagrody przyznawane przez Wiadomości Turystyczne.


Więcej informacji o targach www.tour-salon.pl

Kontakt dla mediów: Renata Hille | tel. kom. 691 030 372, mail: renata.hille@mtp.pl


Komunikaty Branżowe

Polecamy także:

Travelport - pierwszy bilet NDC
 Travelport jako pierwszy na świecie operator GDS, przeprowadził rezerwacje biletów z zastosowaniem standardu IATA NDC....

Głosowanie na certyfikat internautów
Już 26 listopada Polska Organizacja Turystyczna po raz XVI przyzna prestiżowe certyfikaty najlepszym produktom turystycznym. O tym, kto zostanie wyróżniony...

Muzeum Troi otwarte
Wyczekiwane przez miłośników historii z całego świata Muzeum Troi właśnie otworzyło swoje podwoje dla zwiedzających. Przez 10 dni przed oficjalnym otwarciem,...

Trwa proces tworzenia Polskiej Grupy Lotniczej.
Do Grupy przyłączono cztery kluczowe spółki lotnicze znajdujące się pod kontrolą Skarbu Państwa – Polskie Linie Lotnicze LOT, LOT...

Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl    

Hotelarz www.e-hotelarz.pl    

Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2017 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne