Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.
 „Debata – nowe zasady dla turystyki”

2018-02-07

Rynek Turystyczny wspólnie z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi - organizatorem Targów Toursalon oraz Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Agentów Turystycznych zapraszamy na debatę o nowej ustawie o Usługach Turystycznych.

 

 debata tour salon 2018 1

 

miana Ustawy o usługach turystycznych wprowadza do polskiego prawa dyrektywę unijną regulującą na nowo sektor usług turystycznych w Unii Europejskiej. Niedawno uchwalone przepisy wejdą w życie pierwszego lipca tego roku.  Tworzą one zupełnie nowe ramy w jakich będzie działać polska turystyka.

Dlatego Rynek Turystyczny wspólnie z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi organizatorem Targów Toursalon oraz Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Agentów Turystycznych zorganizowaliśmy spotkanie z przedstawicielem ministerstwa by wyjaśnić, choć niektóre wątpliwości jakie budzą nowe przepisy.

W pierwszej części spotkania szczegóły nowych przepisów zaprezentuje radca prawny dr Dominik Borek z departamentu turystyki Ministerstwa Sportu i Turystyki. Po prezentacji, w drugiej części odbędzie się dyskusja, podczas której przedstawiciele różnych sektorów związanych z turystyką  będą mieli okazje zadać pytania przedstawicielowi ministerstwa.

W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Agentów Turystycznych, ITRP, PIT oraz Urzędów Marszałkowskich.

Spotkanie odbędzie się9 lutego 2018,godzina: 13.30 - 15.30
Antresola, pawilon 7
wstęp wolny


Polecamy

Polecamy także:

Warszawa zagra w nowym koreańskim serialu
Warszawa stanie się sceną dla nowego serialu koreańskiego, którego oglądalność może wynieść ponad 10 milionów odbiorców. Zdjęcia do serialu TERIUS BEHIND ME...

Enter Air - 1,5 mln pasażerów
Enter Air przewiózł w 2017 r. na polskim rynku ponad 1,5 mln pasażerów (wzrost o 28 proc.) i umocnił pozycję lidera przewozów świadczonych dla biur podróży....

Rekord Grupy Lufthansa w Polsce
Lufthansa Group odnotowuje stale rosnącą liczbę pasażerów przewożonych z i do Polski. Lufthansa, Swiss, Austrian oraz Brussels Airlines przewiozły łącznie...

Inauguracyjne posiedzenie Rady Polskiej Organizacji Turystycznej VII kadencji
5 kwietnia 2018 r. w siedzibie Ministerstwa Sportu i Turystyki odbyło się inauguracyjne posiedzenie Rady Polskiej Organizacji Turystycznej VII kadencji....

Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl    

Hotelarz www.e-hotelarz.pl    

Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2017 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne