Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.
 Majówkowe propozycje od marki Hilton

2018-04-26

Nie masz jeszcze pomysłu na długi weekend majowy? Zastanawiasz się czy spędzić go w Polsce, czy w którymś z miast europejskich? Stoisz przed dylematem czy pojechać na wyjazd ze znajomymi, z rodziną, z twoją drugą połową, a może w pojedynkę?
Picture 6

Marka Hilton przedstawia propozycje miejsc na niezapomniany weekend majowy. Idealny pomysł na spędzenie wolnego czasu znajdą zarówno osoby ceniące naturę, jak i miłośnicy wypoczynku w dużych miastach.


1. Glasgow od 115 euro za noc
Hotel Hilton Garden Inn Glasgow City Center znajduje się w samym sercu miasta, niedaleko muzeów, centrów handlowych, ogrodów botanicznych i innych atrakcji. Idealne miejsce na wyjazd dla osób chcących poznać życie nocne w Glasgow.


2. Bukareszt od 74 euro za noc
Bukareszt to bardzo ciekawe i zaskakujące miasto. Kiedyś było nazywane "Paryżem Wschodu". Warto się tam wybrać z grupą znajomych i odkryć owiane tajemnicą zakamarki. Hotel Hilton Garden Inn Bucharest jest zlokalizowany na Starym Mieście, co stanowi idealną bazę do zwiedzania Bukaresztu. Liczne historyczne, architektoniczne oraz artystyczne atrakcje nie pozwolą się nudzić.

3. Izmir 37 od euro za noc
Hampton by Hilton Izmir znajduje się naprzeciwko parku Aliaga Bird Paradise oraz 5 minut od plaży. To znakomite miejsce na majowy wypoczynek ze znajomymi. Sam hotel jest bardzo nowoczesny oraz komfortowy, a Izmir zachwyca niezwykłymi widokami oraz nieprzeciętną atmosferą.

4. Amsterdam od 146 euro za noc
Majówka w centrum Amsterdamu? Dlaczego nie? Hampton by Hilton Amsterdam Arena Boulevard jest zlokalizowany w sąsiedztwie najlepszych restauracji i barów. Dodatkowo, korzystając z transportu publicznego, można dostać się w 15 minut do centrum miasta, gdzie znajduje się jeszcze więcej atrakcji. Warto też wypożyczyć rower miejski i pozwiedzać mało uczęszczane uliczki.


Aktualności

Polecamy także:

Sukces merytoryczny i frekwencyjny drugiej edycji Hotel Investment Trends Poland&CEE
Pięć sesji tematycznych, 9 dyskusji panelowych i wystąpień, prawie 40 prelegentów z Polski i zagranicy i łącznie niemal 350 uczestników – właśnie dobiegła...

Nowa ustawa daje lepszą ochronę turystom wyjeżdżającym z biurami podróży - konferencja PIT
Turystyka to w tej chwili jedyna branża usługowa, która w takim stopniu chroni prawa konsumenta – podkreślał prezes Polskiej Izby Turystyki, Paweł Niewiadomski w...

Znamy laureatów konkursu Hotelarskie Inwestycje Roku 2018
Podczas odbywającej się 17 maja br. w Warszawie drugiej edycji konferencji HOTEL INVESTMENT TRENDS wydawca magazynu „Hotelarz” oficjalnie ogłosił wyniki...

Izrael to nie tylko miejsca religijnego kultu
Amir Halevi, dyrektor generalny Ministerstwa Turystyki Izraela poinformował o ponownym uruchomieniu w Polsce kampanii „Dwa słoneczne miasta. Jedna podróż”...

Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl    

Hotelarz www.e-hotelarz.pl    

Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2017 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne