Święta w hotelu i SPA

Badania pokazują, że Polacy są tradycjonalistami i Święta Bożego Narodzenia najchętniej spędzają w gronie rodzinnym. Pomimo to jest rosnąca grupa, która ten czas chce spędzić poza domem.

 

 

 rt 2018 11z 30 

 

Dorota Śliwa dyrektor LubHotel

Końcówka roku 2018 jest dla LubHotelu początkiem jego działania. Cieszymy się, że trafiliśmy na okres świąteczno-noworoczny, ponieważ na Lubelszczyźnie tak jak w pozostałej części Polski jest to czas szczególny, obchodzony zgodnie z wieloletnimi tradycjami. W naszym obiekcie od początku jego istnienia stawiamy na regionalne smaki i lokalne specjały. W okresie świątecznym będzie to jeszcze bardziej widoczne dla naszych gości. W LubHotelu zapewnimy w tym okresie rodzinną atmosferę, ukazując lubelskie smaki i tradycje. W tym celu przygotowaliśmy specjalne oferty świąteczne, w których goszczą bożonarodzeniowe potrawy, dekoracje oraz dźwięki kolęd. Dodatkowo oferujemy 10 proc. rabatu na noclegi. W naszym lobby stanie piękna choinka, co stworzy niepowtarzalny obraz grudniowych dni. Wszystko po to, aby poczuć się w przestrzeni naszego obiektu jak w domu. Nie zapomnieliśmy o firmach, które już tradycyjnie organizują wieczorki wigilijne. W naszej specjalnej ofercie znajdzie się szeroki wachlarz potraw oraz możliwość elastycznego ich doboru pod indywidualne upodobania naszych klientów. Jesteśmy w trakcie przygotowań pakietu sylwestrowego, który – mamy nadzieję – spełni oczekiwania przyjezdnych, chcących spędzić tę noc na lubelskich balach, a w naszym hotelu odpocząć i podelektować się noworocznymi przysmakami. Pragniemy, aby te pierwsze święta wpisały się do historii LubHotelu jako dobry start. 

Dorota Janczukowicz

sales & marketing manager hotelu Grand Lubicz

Obecnie widoczna jest faza wzrostowa popytu na usługi hotelowe w naszym kraju. Polacy pokochali turystykę weekendową, która napędza koniunkturę. Ewidentnie zmienia się nasz styl życia, a święta poza domem – to coraz bardziej rosnący trend. Nie bez znaczenia jest tu zapewne wpływ rosnących zarobków oraz spadku bezrobocia. Polska posiada naprawdę imponującą bazę noclegową, która zapewnia atrakcyjne formy spędzania czasu. Święta Bożego Narodzenia mają swój niepowtarzalny klimat. Bardzo ważne jest odpowiednie przygotowanie hotelu do tego okresu tak, aby nasi goście czuli się tu jak w domu. W hotelu Grand Lubicz dbamy o każdy szczegół organizacji tego wyjątkowego czasu. Kilka miesięcy wcześniej przygotowywany jest pakiet pobytowy oraz planowane są wszystkie, nawet najdrobniejsze szczegóły, które pozwolą naszym gościom na bliskie relacje, wspólne spędzenie czasu z rodziną, odpoczynek i zyskanie pięknych wspomnień. Zaczynając od dekoracji widocznych w całym hotelu, które wprowadzają naszych gości w świąteczny nastrój, zapewnienie bogatego programu animacyjnego, który spełni oczekiwania zarówno naszych najmłodszych gości, jak i dorosłych – każdy znajdzie coś dla siebie....opr. Andrzej Jarczewski

Wydanie: 11/2018, HOTELE
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail