Najciekawsze trendy na 2019 rok

Wzrost rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji i większa rola rozszerzonej rzeczywistości. Według raportu przygotowanego przez Sabre Corporation we współpracy z firmą TrendWatching, to dwa główne trendy, które zdominują branżę turystyczną w 2019 r.

 rt 2019 02z 27

  Sabre Corporation, czołowy dostawca rozwiązań technologicznych dla branży turystycznej, we współpracy z firmą TrendWatching przygotował raport poświęcony temu, co czeka podróżnych w nadchodzącym roku. Możemy wyróżnić w nim cztery istotne aspekty. – Przemysł turystyczny stale przeistacza się i dostosowuje do zmieniających się oczekiwań podróżnych. Transformacja cyfrowa stała się priorytetem dla branży ze względu na możliwość tworzenia bardziej spersonalizowanych ofert. Zmiany w podejściu podróżnych do technologii przekładają się bezpośrednio na nowe, nieograniczone możliwości. Sabre, jako zaufany partner w tym sektorze, angażuje się w zapewnienie najnowocześniejszych...


Wydanie: 2/2019, e-TURYSTYKA

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 

  
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail