Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.
 Jacek Socha będzie kontraktował w Grecosie

2019-03-06

Jacek Socha został szefem działu contractingu w Grecosie. Menedżer od 20 lat związany z turystyką wraca do kontraktowania. Jego zespół będzie pracował z zagranicznymi partnerami touroperatora specjalizującego się w organizacji wakacji w Grecji.

Jacek Socha

Jacek Socha pokieruje zespołem, którego zadaniem jest kontraktowanie bazy hotelowej. Dział contractingu zajmuje się też negocjowaniem umów handlingowych z lokalnymi agentami. Do tej pory kontraktowanie było w zakresie działu produktu, wyspecjalizowany zespół został wyodrębniony wraz z przyjściem Sochy.

- Decyzja o tej współpracy wynika z naszego dążenia do nieustannego wzmacniania załogi i dopasowywania struktury do naszej rosnącej skali działania – mówi prezes Grecosa Wojciech Skoczyński – Z dotychczasowej współpracy z Jackiem Sochą mam tylko dobre doświadczenia i cenię jego profesjonalizm. Chcemy konkurować na rynku turystycznym, coraz lepiej spełniając ich oczekiwania, dlatego stawiamy na najlepszych ludzi. Do tego, co bardzo istotne, Jacek podziela naszą pasję do Grecji – uzupełnia Skoczyński.

Socha zaczynał w firmach turystycznych, gdzie był odpowiedzialny przede wszystkim za kontraktowanie bazy hotelowej dochodząc do pozycji dyrektora produktu. W 2016 przeszedł do czarterowej linii lotniczej Small Planet. Tam najpierw stworzył i zarządzał projektem sprzedaży bezpośredniej biletów czarterowych, a potem został dyrektorem całej sprzedaży i negocjował umowy z touroperatorami.  

- Bardzo się cieszę, że po pracy u przewoźnika czarterowego wracam do obszaru, w którym czuję się najlepiej i w którym mam największe doświadczenie – mówi Jacek Socha, szef działu contractingu w Grecosie – Będę wykorzystywał moją wiedzę i wypracowane we wcześniejszych latach relacje z greckimi kontrahentami, żeby oferta Grecosa była jeszcze lepsza.

Socha zaczął pracę dla touroperatora 25 lutego.


Aktualności

Polecamy także:

Wiosna w PKL - przeglądy i szusowanie
Polskie Koleje Linowe ruszają z zaplanowanymi wcześniej przeglądami technicznymi urządzeń kolei linowych i linowo - terenowych.  Prace rozpoczną się 24 marca na...

Rekordowy rok Lufthansa Group w Polsce
Lufthansa Group odnotowała znaczący wzrost liczby pasażerów przewożonych z i do Polski w 2018 roku. Lufthansa, Austrian Airlines, SWISS, Eurowings i Brussels...

Już działa chatbot „Port Lotniczy Wrocław”
Chatbot z powodzeniem przeszedł ostatnią fazę testów i od dzisiaj jest już dostępny dla wszystkich podróżnych. Wyszukuje połączenia lotnicze, wysyła...

Kampania DZT „German Summer Cities”
Niemcy znajdują się na pierwszym miejscu jako cel podróży kulturalnych oraz city breaków w Europie. To obrazuje, jak duże znaczenie mają te dwa segmenty dla...

Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl    

Hotelarz www.e-hotelarz.pl    

Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2017 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne