Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


Wielkie wakacje w małym kraju

Słowenia, przez długi czas znajdująca się w cieniu większych sąsiadów, w ostatnich latach gwałtownie zyskuje na popularności. Nie powinno to zaskakiwać nikogo, kto choć trochę poznał ten kraj, oferujący wyjątkowo bogatą gamę atrakcji.

 

 rt 2019 05a 09

  Na turystów czekają rozmaite imprezy kulturalne, urokliwe miasta ze stołeczną Lublaną na czele, wysokie góry, bogactwo przyrodnicze, zabytki i ciepłe morze. To wszystko na niewielkiej powierzchni kraju zamieszkiwanego przez 2 mln osób. Pora, by Słowenia stała się dla Polaków nie krajem tranzytowym, ale również docelowym miejscem wypoczynku. Zwłaszcza że oferta jest naprawdę całoroczna. 

Lublana

Stolica kraju położona nad Ljubljanicą oferuje niezwykły klimat, trudny do porównania z innymi miastami. Choć jest największym miastem kraju, liczy tylko nieco ponad 250 tys. mieszkańców. W efekcie mamy do czynienia z miastem, które – z jednej strony – sprawia wrażenie kameralnego, ale z drugiej – oferuje pełny zestaw atrakcji typowych dla dużych miast. Nic więc dziwnego, że w ostatnich latach Lublana regularnie zdobywa różne turystyczne nagrody i gości w rozmaitych rankingach oraz zestawieniach turystycznych. Nie inaczej jest w tym roku. BBC opracowało listę najlepszych miejsc do podróży dla smakoszy w...Zbigniew Adamów-Bielkowicz

Wydanie: 5/2019, PREZENTACJE

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl    

Hotelarz www.e-hotelarz.pl    

Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności