Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


Polska grupa study tour otworzyła Cook’s Club w Bułgarii

2019-06-18

10 czerwca b.r. Polscy Agenci Neckermanna wzięli udział w imprezie otwarcia hotelu Cook’s Club Sunny Beach w Bułgarii. Podczas study touru prowadzonego przez Krzysztofa Majdę, uczestnicy jako pierwsi mieli okazję skorzystać z nowoczesnej infrastruktury i niezwykłych rozwiązań, jakie oferuje najnowsza marka Cook’s Club. 10 czerwca polska grupa study tour miała okazję uczestniczyć w otwarciu Cook’s Club Sunny Beach w Słonecznym Brzegu w Bułgarii. Po zapoznaniu się z wyjątkową infrastrukturą, otoczeniem i atrakcjami jakie oferuje Cook’s Club Sunny Beach, rozpoczęło się uroczyste otwarcie. Nasi Agenci mogli poczuć smak miejskiego życia przeniesiony do bułgarskiego kurortu, bawić się przy muzyce DJ’a Paco i zasmakować wyśmienitych koktajli stworzonych wg. receptury niemieckiego miksologia Davida Wiedmanna.

nECKER1

- Podróżująca ze mną grupa doświadczyła swoimi wszystkimi zmysłami czterech najważniejszych atutów Cook’s Clubu: wyjątkowego designu, kantyny z all inclusive, wspaniałych drinków podawanych w barze Captain’s Cook i muzyki granej przez najlepszych DJ’ów. Cook’s Club Sunny Beach to jedyny taki hotel na całym wybrzeżu Morza Czarnego. Hotel jest po generalnym remoncie i oferuje aż 440 pokoi. Cook’s Club Sunny Beach wyróżnia wyjątkowe położenie przy najszerszych wydmach Słonecznego Brzegu, gdzie znajdują się również dwa najlepsze kluby. Cook’s Club Sunny Beach posiada wydzieloną część plaży dla gości oraz 300 leżaków i parasoli w cenie. Hotel oferuje również świetne rozwiązanie dla podróżujących w pojedynkę - można zdecydować się na rezerwację połowy pokoju. Taka opcja wiąże się z możliwością dokwaterowania drugiej osoby tej samej płci z dowolnego kraju, dzięki czemu nie trzeba się martwić o wysokie koszty pobytu w tradycyjnych dwuosobowych pokojach. Cook’s Club to coś więcej niż hotel, to styl życia, który każdy pokocha, jeśli czuje się młody duchem i jest otwarty – mówi i poleca Krzysztof Majda, Senior Product Manager, odpowiedzialny za szkolenie i rozwój.

Cook's Club Sunny Beach to gwarancja wspaniałego urlopu w nowoczesnym otoczeniu. W niedalekiej odległości od hotelu znajduje się wszystko, czego można oczekiwać od idealnego miejsca na wypoczynek. Dzięki dużemu wyborowi typów pokoi, Cook’s Club spełnia wszystkie potrzeby nowej generacji podróżników. W sercu hotelu znajduje się Cantina, serwująca nietuzinkową kuchnię, street-food z całego świata oraz dania inspirowane lokalną kuchnią, od wegańskich po tradycyjne potrawy.

W Cook’s Club życie skupia się wokół głównego basenu, który od rana do nocy jest miejscem integracji i chilloutu. Można się tu zrelaksować przy muzyce serwowanej przez wyselekcjonowanych DJ-ów oraz skosztować świeżych soków i fantazyjnych koktajli w barze Captain’s Cook.

W sieci hoteli Cook’s Club obowiązują innowacyjne rozwiązania technologiczne i designerskie, m.in. rozliczenie na koniec pobytu czy bransoletka służąca za klucz do pokoju. Na miejscu można się spotkać z oryginalnymi atrakcjami, takimi jak rage room, escape room czy virtual reality room.

Sieć hoteli Cook’s Club została zaprojektowana z myślą o turystach, którzy szukają na wakacyjnych wyjazdach świetnego designu i dobrej zabawy. Stylowe, proste pokoje oraz apartamenty z małą kuchnią są idealną opcją na wakacje dla singli, par i grup znajomych.

 

 

 


Aktualności

Polecamy także:

Więcej turystów w Czechach
W trzecim kwartale 2019 roku w obiektach zbiorowego zakwaterowania w Czechach zatrzymało się 4,5 miliona krajowych i 3,3 miliona zagranicznych turystów. Łabska...

Turystyka zmieni ministerstwo
 Zmiany w rządzie dotyczą również turystyki, która zmieni resort. Z ministerstwa sportu i turystyki (które zmieni nazwę na ministerstwo sportu), przejdzie do...

Ponad 3 miliony pasażerów na wrocławskim lotnisku
Na progu sezonu jesienno-zimowego ruch w Porcie Lotniczym Wrocław pozostaje na wysokim poziomie. Można już prognozować, że w tym roku lotnisko ponownie pobije swój...

GDS - Globalne Systemy Dystrybucji - dodatek do Rynku Turystycznego
Dodatek do Rynku Turystycznego traktujący o technologiach w turystyce.   Jak co roku oddajemy w ręce naszych czytelników specjalny dodatek dotyczący najnowszych...

Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl    

Hotelarz www.e-hotelarz.pl    

Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności