Grec os sprzedaje lato 2020

Touroperator ruszył z promocją F!RST DEAL! 2020, dającą klientom możliwość wpłaty zaledwie 5-procentowej zaliczki i gwarancję najniższej ceny.

 

  Grecos obniżył, w porównaniu z bieżącym sezonem, wysokość zaliczki w F!RST DEAL! W pierwszym etapie sprzedaży wystarczy wpłata 5 proc. wartości rezerwacji, by zapewnić sobie miejsce na przyszłoroczne wakacje. Touroperator gwarantuje najniższą cenę na rynku. Przy dopłacie 15 zł od osoby gwarancja obowiązuje również wobec cen Grecosa w ofercie Last Second. Skorzystanie z promocji uprawnia do bezkosztowej zmiany rezerwacji. Klient ma też możliwość zakupu pakietu Elastyczna Rezerwacja, który – za 39 zł – pozwala na trzy kolejne zmiany rezerwacji oraz zwalnia z opłaty związanej z ewentualną rezygnacją z wyjazdu. Promocja F!RST DEAL! to najszersza dostępność pokoi rodzinnych, w hotelach z aquaparkiem lub z Klubem Delfinki, w których pierwsze dziecko w danej rezerwacji może cieszyć się pobytem za darmo. Cena za dziecko zawiera wtedy jedynie koszty przelotu i ubezpieczenia. – Cieszę się, że startujemy z FIRST DEAL! wcześniej i z bardzo szeroką ofertą – podkreśla Janusz Śmigielski, wiceprezes Grecosa. – Bieżący sezon pokazuje, że ofert typu last minute jest mało, a ich ceny zaskakują klientów tym, że są niewiele niższe od podstawowych – wskazuje Śmigielski. W pierwszym etapie promocji ceny są niższe nawet o 40 proc. Dodatkowym bonusem dla stałych klientów jest rabat w wysokości 2 proc. obowiązujący już przy trzecim wyjeździe z Grecosem. Pierwszy, najkorzystniejszy etap promocji F!RST DEAL! trwa do 30 września 2019 r. 


Wydanie: 8/2019, AKTUALNOŚCI

To też może Cię zainteresować

W najnowszym wydaniu
 

  
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail