W Polsce jak za granicą

Portal rezerwacyjny Travelist przedstawia subiektywną listę niezwykłych miejsc w Polsce, w których można poczuć się niczym w słonecznej Toskanii lub na rozgrzanych piaskach Wysp Kanaryjskich.

 

 rt 2019 08ua 25

  Jak mawia przysłowie, cudze chwalicie, swego nie znacie. Często nie doceniamy tego, co mamy tak blisko siebie. Wielu z nas, marząc o zagranicznych wakacjach, zapomina, jak wiele ma do zaoferowania nasz kraj. Travelist udowadnia, że polskie atrakcje w niczym nie ustępują zagranicznym i Polska często przypomina nawet najbardziej egzotyczne zakątki świata. 

Winnice w Małopolsce i Zielonej Górze – jak w słonecznej Toskanii

Toskania to jeden z najpopularniejszych kierunków turystycznych w Europie. Kraina słynąca z doskonałej kuchni, rozległych pól winorośli, renesansowych zabytków i urokliwych miasteczek ma coś wspólnego z okolicami naszego Krakowa czy Zielonej Góry. Mało kto wie, że na tych terenach rozwija się bardzo popularna obecnie enoturystyka, czyli forma turystyki winiarskiej. Zarówno w gorącej Toskanii, jak i w małopolskich wioskach można znaleźć hektary winnic rozciągających się po urokliwych wzgórzach i dolinach, które...


Wydanie: 8/2019, ŚWIAT BRANŻY

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 

  
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail