Nowy statek Norwegian Cruise Line

2019-10-31

Norwegian Cruise Line, innowator w dziedzinie światowego cruising, odebrał w Bremerhaven w Niemczech swój najnowszy statek Norwegian Encore.

 

 

 

NCL1

Niemal 1100 – metrowy Norwegian Encore, ważący blisko 170 000 ton i mieszczący 4000 gości, na swój pierwszy próbny rejs wyruszy 31 października z Bremerhaven w Niemczech, aby 2 listopada dotrzeć do Southampton w Wielkiej Brytanii. Podczas dwudniowej podróży goście będą mogli korzystać z najnowszych udogodnień na statku, w tym największego i najnowocześniejszego toru wyścigowego jaki kiedykolwiek wybudowano na statkach.

2 listopada Norwegian Encore rozpocznie transatlantycką podróż do USA, gdzie 10 listopada zacumuje w porcie w Nowym Jorku. Następnie popłynie do Miami na szereg uroczystości, w tym na ceremonię chrztu, która zaplanowana jest na 21 listopada. Uroczystość tę uświetni występ na żywo matki chrzestnej Norwegian Encore artystki  Kelly Clarkson.

W ramach niedawnego partnerstwa linii Norwegian Cruise Line z JUST Goods, Norwegian Encore będzie pierwszym statkiem z floty całkowicie pozbawionym plastikowych butelek. Do 1 stycznia Norwegian Cruise Line będzie pierwszą linią wycieczkową, która wyeliminuje plastikowe butelki w całej swojej flocie. Norwegian Encore będzie obsługiwał rejsy po Karaibach, Kanadzie, a wiosną 2021 r. wypłynie na Alaskę.

 


Aktualności

To też może Cię zainteresować

W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail