Rainbow - wakacje +50

2019-11-28

Na kolejny sezon Lato 2020 Rainbow przygotował jako nowość ofertę wyjazdów skierowanych do klientów powyżej pięćdziesiątego roku życia. SPOKOJNE WAKACJE 50+ to unikatowy na polskim rynku koncept wczasów,  skierowany i zaprojektowany pod potrzeby tej grupy docelowej.

R_GDN_Seniorzy_962x440 (002).png

Z przeprowadzonych przez Rainbow badań marketingowych wyłonił się obraz współczesnych pięćdziesięcio- i sześćdziesięciolatków, którzy mają wciąż dużo apetytu na życie, mają ochotę zadbać o swoje potrzeby i poznawać świat. Są wciąż młodzi duchem i nie chcą by mówić o nich „seniorzy” czy nawet „dojrzali”. Zainteresowani są błogim wypoczynkiem na śródziemnomorskich plażach i nieforsującymi wakacyjnymi aktywnościami – niezbyt intensywnymi wycieczkami fakultatywnymi, spacerami, robieniem zdjęć i lokalną kuchnią.

Dodatkowo, jak wynika z analizy danych demograficznych, grupa osób 50+ to szybko rosnący segment, jednocześnie coraz zamożniejszy i coraz aktywniej spędzający czas.

SPOKOJNE WAKACJE 50+  to wczasy w krajach basenu Morza Śródziemnego, takich jak Turcja, Grecja i Hiszpania, organizowane przed i po sezonie, czyli wtedy kiedy w tych lubianych i popularnych kierunkach panują bardzo przyjemne temperatury, nie ma tłumów turystów, a wszystko to razem sprzyja relaksowi, zwiedzaniu i bezstresowemu spędzaniu czasu.

SPOKOJNE WAKACJE 50+ mają bardzo atrakcyjną cenę, bo osoby 50+ to rozważni i gospodarni nabywcy.  W cenę wyjazdów wliczone są  przelot, zakwaterowanie w hotelach trzy- lub czterogwiazdkowych, trzy posiłki z napojami lub all inclusive, jedna wycieczka lokalna oraz opieka polskojęzycznego rezydenta.


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail