Sylwester w Dubaju

2019-12-30

Dubajski sylwester to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju. Spektakularne pokazy sztucznych ogni rozświetlą nocne niebo nad Burdż Chalifa, Burdż al-Arab i Atlantis The Palm. Przy galerii handlowej Dubai Festival City Mall odbędą się cztery niezwykłe pokazy fajerwerków, połączone z imponującymi pokazami świateł, wody i ognia. Z tarasów widokowych w wielu hotelach, między innymi Renaissance Downtown Hotel, JW Marriott Marquis, Madinat Jumeirah, można będzie podziwiać zapierające dech w piersiach pokazy pirotechniki. 

 Burj KhalifaB

Nie zawiodą się także Ci, którzy chcą przywitać Nowy Rok w luksusowych restauracjach. Wiele z nich organizuje zabawy sylwestrowe połączone z uroczystą kolacją, występami na żywo oraz niesamowitym pokazem sztucznych ogni.

  • Jumeirah Beach Hotel organizuje uroczystą kolację w Zaczarowanym Lesie (The Enchanted Forest Gala Dinner), podczas której będzie można spróbować dań kuchni całego świata. Wydarzenie zwieńczy pokaz fajerwerków na tle hotelu Burdż al-Arab.
  • W Burdż al-Arab, jednym z najbardziej ekskluzywnych hoteli na świecie, będzie można powitać 2020 rok przy wykwintnym menu złożonym z sześciu dań, które przygotują nagradzani gwiazdkami Michelina światowej sławy szefowie kuchni. Atrakcją wieczoru będzie wspaniały pokaz fajerwerków oraz liczne występy na żywo. Goście będą mieli do dyspozycji basen infinity i jacuzzi, położone na dachu wieżowca.
  • Niezapomnianych wrażeń dostarczy także sylwester w hotelu Atlantis The Palm. Na gości będą czekać pyszne przysmaki oraz pokazy gotowania na żywo. Dodatkowo, z wieżowca roztacza się niezapomniany widok na panoramę Dubaju.

 


Polecamy

To też może Cię zainteresować

W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail