Terma Bania i Aqua Park Zakopane w Tatry Super Ski

2020-01-10

W ramach oferty największego projektu branży narciarskiej w Polsce - Tatry Super Ski zakupić można karnet pakietowy, obejmujący zarówno skipass upoważniający do szusowania na 17 stacjach narciarskich, jak i możliwość skorzystania z atrakcji kompleksów wodnych: Terma Bania i Aqua Parku Zakopane.

TatrySki

Połączenie jazdy na nartach z wodnym relaksem to jedna z tegorocznych propozycji od Tatry Super Ski - projektu, który w swojej ofercie ma 17 stacji narciarskich zawierających łącznie 91 tras zjazdowych. Pod koniec 2019 roku do składu dołączyły również dwa ośrodki wodne - Terma Bania oraz Aqua Park Zakopane.

Karnet Tatry Super Ski zapewnia swoim użytkownikom możliwość szusowania na 91 trasach, które znajdują się zarówno w Polsce, jak i na Słowacji. Stoki dostosowane dla osób początkujących, profesjonalistów oraz dzieci to gwarancja zadowolenia każdego narciarza czy snowboardzisty. Dla tych, którzy potrzebują dodatkowej dawki adrenaliny znajdują się również strefy Snow Parków.

Posiadacze karnetu pakietowego mogą skorzystać z kąpieli termalnych, które oferują Terma Bania oraz Aqua Park Zakopane.  Kąpiele w wodzie, która zawiera siarczki, krzemionkę, potas, wapń, magnez i żelazo stanowią idealny sposób na zregenerowanie sił w przerwie od zjazdów na nartach.

Usytuowane na zewnątrz baseny to nie tylko leczniczy wypoczynek w wodach bogatych w cenne mikroelementy, ale i relaks z widokiem na zapierającą dech w piersiach panoramę Tatr, nawet wówczas gdy na zewnątrz temperatury sięgają -10 stopni Celsjusza.

Dzięki rozszerzeniu oferty Tatry Super Ski każdy znajdzie coś dla siebie nie tylko na stoku, ale i w wodzie. Aqua Park Zakopane posiada aż 4 zjeżdżalnie, które zapewnią doznania zarówno tym starszym jak i młodszym miłośnikom wodnych zabaw. Po szalonych wrażeniach jakich dostarczy dzika rzeka można skorzystać również z relaksującej kąpieli wśród bąbelków jacuzzi.

W ofercie drugiego z obiektów - Terma Bania, oprócz leczniczych kompieli termalnych znajdziemy także Strefę Zabawy, SPA czy Saunarium. Nie zapominamy, także o Strefie Relaksu oferującej między innymi gejzery denne, bicze wodne czy przeciwprądy. Dodatkowym atutem ośrodka jest także tężnia solankowa, pozwalająca zażyć drogocennych, prozdrowotnych inhalacji.

 


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail