Kolejny webinar dla branży organizowany przez kancelarię ENSIS

2020-04-05

Kancelaria ENSIS zaprasza na drugą edycję specjalnego webinaru dla turystyki. Spotykamy się online w najbliższy czwartek 9 kwietnia o godz. 11. Tym razem skupimy się na "Tarczy antykryzysowej" - w tym przepisach stworzonych specjalnie dla branży turystycznej.

 kancelaria

Dowiecie się wszystkiego o odroczonych płatnościach, zwolnieniach z ZUS, świadczeniach postojowych, pomocy samorządowej czy nowych warunkach spłaty kredytów. A to tylko wierzchołek góry lodowej. Tarcza liczy ok. 300 stron przepisów - przeanalizowaliśmy je bardzo dokładnie. Wiele z nich możecie wykorzystać w swoje działalności, ale ustawa ma też pułapki i utrudnienia. Wokół samych rozwiązań narosło już mnóstwo mitów i nieporozumień - o nich również opowiemy. W miarę potrzeby i czasu wrócimy też do wątków, których nie zdążyliśmy rozwinąć ostatnio.

Będziemy na żywo odpowiadać na pytania o zaliczki i zasady zwrotów, a także na inne wątpliwości prawne, z którymi do nas przyjdziecie.

Webinar organizujemy pro bono w ramach wsparcia dla branży turystycznej, z którą od lat jesteśmy związani. Wydarzenie jest darmowe, ale przeznaczone wyłącznie dla przedsiębiorców turystycznych. Warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja.

Link do rejestracji: https://tarczadlaturystyki.gr8.com/


Polecamy

To też może Cię zainteresować

W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail