Costa Cruisers – nowe trasy na rok 2021
przewoźnicy

2020-09-30

Włoski armator kontynuuje stopniowe i odpowiedzialne wznawianie rejsów, wprowadzając zmiany do swoich tras od kwietnia do listopada 2021 r. Dalsze rozszerzanie oferty śródziemnomorskiej oraz ponowne uruchomienie rejsów w Europie Północnej.

Costa Firenze

Od kwietnia do listopada 2021 rokuCosta Cruises będzie dalej rozszerzać swoją śródziemnomorskąofertę, oferując róznorodne opcje oraz zwiekszając ilośc portów, z których będą wypływać wycieczkowce. Latem 2021 roku powrócą również rejsy po Europie Północnej, jednym z najbardziej popularnych kierunków wśród gości Costa Cruises.

Szczegóły dotyczące nowego harmonogramu rejsów, jak i procedur rezerwacyjnych będą wkrótce dostępne zarówno na stronie internetowej Costa, jak i w biurach podróży. Costa Cruises współpracuje z władzami krajowymi i lokalnymi wszystkich kierunków objętych planem podróży, aby zapewnić gościom bezpieczne i przyjemne wakacje, wspierając się przy tym Protokołem Bezpieczeństwa Costa.

Od marca do jesieni 2021 roku w zachodniej części Morza Śródziemnego będą regularnie dokowane trzy statki: Costa Smeralda, pierwszy statek we flocie napędzany gazem LNG; Costa Firenze, nowy statek w budowie w stoczni Marghera (Wenecja) w Fincantieri; oraz Costa Pacifica, która będzie oferować 7-dniowe rejsy we Włoszech, Francji i Hiszpanii.

Trzy dodatkowe statki będą operować we wschodniej części Morza Śródziemnego, wszystkie na tygodniowych trasach. Costa Deliziosa popłynie na greckie wyspy, Costa Luminosa odwiedzi Grecję i Chorwację, a Costa Magica - Grecję i Maltę.

W sezonie letnim 2021 cztery statki będą pływały po Europie Północnej. Costa Fortuna i Costa Diadema wypłyną w tygodniowe rejsy do stolic nadbałtyckich i norweskich fiordów. Costa Favolosa będzie oferowała spektakularne 14-dniowe wakacje na Islandii, 9 dni na norweskich fiordach i dwa tygodnie w Irlandii, Szkocji i Anglii. W międzyczasie Costa Fascinosa będzie wypływać w 12-dniowy rejs, pokonując trasę aż do Przylądka Północnego, oraz 9-dniowy rejs po Morzu Bałtyckim.

Wiosną i jesienią 2021 roku Costa Fortuna, Costa Diadema, Costa Favolosa i Costa Fascinosa będą pływały po Morzu Śródziemnym. Costa Diadema odwiedzi Izrael i Turcję podczas dwóch oddzielnych dwutygodniowych rejsów. Costa Fortuna będzie oferować „mini rejsy” po zachodniej części Morza Śródziemnego, podczas gdy Costa Favolosa będzie realizować „mini rejsy” wiosną i 10-dniowe rejsy do Maroka jesienią. Wreszcie Costa Fascinosa wypłynie w 10-dniowe podróż do Lizbony.

Pozostałe rejsy wcześniej zaplanowane na okres od marca do listopada 2021 roku i nieuwzględnione w nowym harmonogramie zostaną odwołane. Costa Cruises podejmuje niezbędne kroki w celu poinformowania biur podróży i zainteresowanych klientów. Będą mieli zagwarantowaną możliwość zmiany rezerwacji zgodnie z obowiązującymi wymogami prawa ochrony konsumentów.


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail