koronawirus

Szczegóły wsparcia dla branż dotkniętych restrykcjami

2020-11-07

Premier Mateusz Morawiecki przedstawił szczegóły planu pomocowego dla przedsiębiorców, którzy są najbardziej dotknięci kryzysem i obostrzeniami z nim związanymi. Na co może liczyć gastronomia?

premier

 Premier poinformował w piątek 6 listopada o rozwiązaniach antykryzysowych, przeznaczonych w szczególności dla branż najbardziej dotkniętych obostrzeniami podczas obecnej drugiej fali koronawirusa w Polsce. - Przetrwamy ten czas, wierzę, że te nowe instrumenty będą dopasowane do waszych potrzeb – powiedział Mateusz Morawiecki. Rozwiązania te mają pomóc w dopasowaniu biznesów do obecnych okoliczności i ochronić miejsca pracy:

1. Dofinansowanie kosztów stałych dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw (MŚP)

  • Przekazanie dla firm subwencji w ramach Tarczy Finansowej Polskiego Funduszu Rozwoju w wysokości do 70% niepokrytych przychodami kosztów stałych. Warunkiem będzie spadek przychodów o 30% względem tego samego okresu 2019 r.
  • Rozwiązanie przeznaczone jest dla branż objętych restrykcjami sanitarnymi.
  • Planowany termin: do połowy grudnia. Planowany start: styczeń 2021...

Polecamy
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

To też może Cię zainteresować









 




Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.



Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail