przewoźnicy

A380 linii Emirates z udogodnieniami już na trasie Dubaj - Londyn

2021-01-05

Najnowszy flagowy samolot Emirates A380 z luksusowymi udogodnieniami we wszystkich kabinach i z nowymi miejscami w klasie ekonomicznej premium będzie kursował na londyńskie lotnisko Heathrow.

A380 2

Od 4 stycznia pasażerowie Emirates podróżujący między Dubajem a londyńskim Heathrow mogą doświadczyć lotu najnowszym A380. Loty EK003 i EK004 będą startowały z Dubaju codziennie o 14:30, lądując o 18:20 na londyńskim Heathrow. Lot powrotny odlatuje z Londynu o godzinie 20:20 i dociera do Dubaju następnego dnia, o godzinie 07:20 czasu lokalnego.

W zeszłym tygodniu linie Emirates zaprezentowały swój najnowszy Airbus A380 z nowymi miejscami w klasie ekonomicznej premium z dużym rozstawem siedzeń do ok 100 cm. Są one podobne do tych w klasie ekonomicznej najnowszego samolotu Boeing 777-300ER.  Ulepszenia w popularnym A380 obejmują też klasy pierwszą i biznes i są to shower spa i pokładowy salon oraz nowe kolory i wyposażenie we wszystkich kabinach.

Dopóki liczba miejsc w klasie ekonomicznej premium będzie ograniczona, przewoźnik zamierza oferować te miejsca jako bezpłatne podwyższenie klasy dla klientów. Wszystkie inne kabiny Emirates, klas pierwszej, biznes i ekonomicznej można rezerwować na emirates.com lub w biurach podróży.

Linie lotnicze bezpiecznie i stopniowo przywracały sieć połączeń w ciągu ostatnich miesięcy, oferując niezapomniane doświadczenia zarówno na pokładzie, jak i na ziemi dzięki kompleksowym środkom na rzecz zdrowia i bezpieczeństwa swoich klientów i pracowników.

Obecnie linie Emirates obsługują londyńskie lotnisko Heathrow 5 lotami dziennie, z czego 4 realizowane są przez Airbusa A380. Przewoźnik obsługuje również 10 lotów tygodniowo do Manchesteru oraz codzienne loty do Birmingham i Glasgow.

Emirates latają do 99 miast na całym świecie, oferując podróżnym wygodny dostęp do Dubaju i do popularnych miejsc w Afryce, obu Amerykach, Azji, Europie i na Bliskim Wschodzie.

A380


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail