przewoźnicy

Funkcja alertu cenowego w Wizz Air

2021-02-10

Wizz Air, ogłosił wprowadzenie do swojej aplikacji mobilnej nowej funkcji, która umożliwi klientom Wizz Air aktywację alertów cenowych na interesujące loty.

Wiiz app

Dzięki aktualizacji zarejestrowani użytkownicy mogą teraz ustawiać alerty cenowe dla maksymalnie pięciu lotów, które ich interesują. Nowa funkcja automatycznie powiadamia użytkowników o cenach biletów, dzięki czemu klienci mogą szybko dokonać rezerwacji, gdy te zaczną nagle rosnąć lub skorzystać ze zniżek w i tak już niskokosztowej ofercie Wizz Air.

Aby uzyskać dostęp do powiadomień, wystarczy pobrać aplikację mobilną Wizz Air, zalogować się na konto, wyszukać lot, a następnie włączyć opcję „alerty cenowe”. Informacje są wysyłane raz dziennie poprzez notyfikacje i są automatycznie usuwane, gdy upłynie termin śledzonego lotu. Aplikacja mobilna Wizz Air jest dostępna bezpłatnie dla użytkowników systemów Android i iOS.

Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air, powiedziała: - Zdajemy sobie sprawę, że podczas planowania podróży pasażerowie szukają przystępnych cen biletów. Z tego powodu pozostajemy zaangażowani w tworzenie najkorzystniejszej oferty w branży i stworzyliśmy funkcję alertów cenowych. Umożliwia ona klientom Wizz Air dostęp do najlepszych okazji poprzez aktualizacje wysyłane bezpośrednio na ich smartfony. Wiemy, że podróżnicy nie mogą się już doczekać złagodzenia restrykcji i snują wakacyjne plany, dlatego z radością wprowadzamy tę funkcję, aby mieć pewność, że nasi klienci dostaną najlepszą możliwą ofertę.


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail