przewoźnicy

Ponad 700 tras Ryanair na zimę 21/22

2021-02-12

Ryanair, ogłosił rozkład lotów na sezon Zima 2021/2022 obejmujący najpopularniejsze miejsca docelowe z wylotem od października.

Rayanair2

fot: Robert_LA

W rozkładzie znalazło się ponad 700 tras  oraz zapowiedziano kolejne, które zostaną ogłoszone w nadchodzących tygodniach, Ryanair już dziś zaprasza do zapoznania się z ofertą. Ryanair, który zawsze cieszył się popularnością wśród swoich klientów, uruchomił na zimę 2021/2022 takie trasy jak Cypr, Teneryfa, Sycylia czy Malta. Zapaleni narciarze, którym nie udało się udać na stok w tym sezonie będą mogli odkurzyć swoje narty w popularnych kurortach w pobliżu Mediolanu, Turynu czy Salzburga.   

Poza kierunkami słonecznymi i narciarskimi pasażerowie mogą także zarezerwować wyjazdy typu city break do Lizbony, Paryża czy Wenecji. Przegapiwszy wakacje i wyjazdy weekendowe w 2020 roku - tej zimy Ryanair oferuje eklektyczną mieszankę destynacji, obejmującą wakacje na plaży, city breaki, atrakcje kulturalne i dla smakoszy.


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail