przewoźnicy

Letni rozkład Corendon Airlines

2021-11-10

Linie lotnicze Corendon Airlines usatysfakcjonowane sezonem letnim 2021 skupiają się obecnie na połączeniach z polskich lotnisk na sezon lato 2022 w kierunku ulubionych celów wakacyjnych Polaków, tj. Turcja, Grecja, Egipt.

9H CorendonAirlines Fleet

W sezonie 2021 Corendon Airlines zawoził polskich turystów z Warszawy, Katowic, Poznania i Wrocławia do tureckiej Antalyi nad Morzem Śródziemnym. W przyszłym sezonie 2022 przewoźnik będzie oferował połaczenia, oprócz wspomnianej perły Tureckiej Riwiery, również na greckie wyspy, Kretę wraz z Rodos, a także do egipskiej Hurghady.

“W celu zapewnienia naszym drogim pasażerom wyjątkowej jakości usług nasze linie przeznaczają ponad 110.000 miejsc w swoich samolotach na połączenia z Polski- mówi Alpaslan Ünsal, przedstawiciel handlowy Corendon Airlines na rynek polski- jednocześnie pragnę zaznaczyć, że liczba ta ulegnie zwiększeniu”.

W 2021 r. Corendon Airlines przewoził swoich pasazerów w Europie i Turcji 27 maszynami typu Boeing 737-800, w przyszłym roku 2022 będzie oferował loty z 65 krajów maszynami Boeing 737-800 w liczbie ponad 50, dzięki czemu planuje przewieźć 10 milionów pasazerów.

Połączenia z Polski na sezon lato 2022 przedstawiają się następująco:

ANTALYA

WAW i KTW w każdą środę i sobotę

POZ i WRO w każdą sobotę

 

HURGHADA

WAW i KTW w każdy czwartek

 

HERAKLION

WAW i KTW w każdą środę i niedzielę

RODOS


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail